Forbo pod logo

Najemca na krakowskim Podgórzu

Spółka Delphi Poland, działająca od 1994 r. na terenie Polski, wynajęła powierzchnię biurową na krakowskim Podgórzu.

Spółka Delphi Poland podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w powstającym w Krakowie kompleksie Enterprise Park. Delphi jest wiodącym światowym dostawcą technologii dla producentów samochodów.

W wyniku starannej oceny dostępnych na rynku ofert, firma Delphi zawarła umowę z Avestus Real Estate, dotyczącą wynajmu powierzchni biurowej w kompleksie biurowym Enterprise Park w Krakowie. Obecnie jesteśmy w trakcie rozmów, dotyczących szczegółów projektu – powiedziała e-biurowcom Monika Babicz, Communication Specialist, Central & Eastern Europe, Delphi (specjalista ds. komunikacji na rynku Europy Środkowo-Wschodniej w Delphi).

Firma wynajmie pod biura 8,5 tys. m kw., lokale zostaną ukończone w I fazie budowy. Spółka zajmie 60 proc. powierzchni biurowej, udostępnionej  w ramach pierwszego etapu inwestycji. Za realizację  swojego pierwszego krakowskiego projektu biurowego odpowiedzialny jest Avestus Real Estate.

Docelowo w skład kompleksu wejdą trzy budynki, z czego pierwszy etap inwestycji, obejmujący budynki A i B, rozpoczął się we wrześniu ur. i dobiegnie końca już jesienią br. Planowo zostanie oddanych do użytkowania 15 tys. m kw. powierzchni biurowej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Everspace
mantra