Proton Office

Najemca na krakowskim Podgórzu

Spółka Delphi Poland, działająca od 1994 r. na terenie Polski, wynajęła powierzchnię biurową na krakowskim Podgórzu.

Spółka Delphi Poland podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w powstającym w Krakowie kompleksie Enterprise Park. Delphi jest wiodącym światowym dostawcą technologii dla producentów samochodów.

W wyniku starannej oceny dostępnych na rynku ofert, firma Delphi zawarła umowę z Avestus Real Estate, dotyczącą wynajmu powierzchni biurowej w kompleksie biurowym Enterprise Park w Krakowie. Obecnie jesteśmy w trakcie rozmów, dotyczących szczegółów projektu – powiedziała e-biurowcom Monika Babicz, Communication Specialist, Central & Eastern Europe, Delphi (specjalista ds. komunikacji na rynku Europy Środkowo-Wschodniej w Delphi).

Firma wynajmie pod biura 8,5 tys. m kw., lokale zostaną ukończone w I fazie budowy. Spółka zajmie 60 proc. powierzchni biurowej, udostępnionej  w ramach pierwszego etapu inwestycji. Za realizację  swojego pierwszego krakowskiego projektu biurowego odpowiedzialny jest Avestus Real Estate.

Docelowo w skład kompleksu wejdą trzy budynki, z czego pierwszy etap inwestycji, obejmujący budynki A i B, rozpoczął się we wrześniu ur. i dobiegnie końca już jesienią br. Planowo zostanie oddanych do użytkowania 15 tys. m kw. powierzchni biurowej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz