Proton Office

Wodnik skusił kolejnego najemcę

Powyżej: wizualizacja Aquarius Business House
Powyżej: wizualizacja Aquarius Business House
PwC, dawniej PricewaterhouseCoopers, zdecydował się wynająć powierzchnię biurową w Aquarius Business House we Wrocławiu.

PwC to już kolejny najemca w Aquarius Business House, działający na rynku międzynarodowym. Ta wiodąca firma doradcza zajmie 1000 m kw. powierzchni biurowej w budynku, który nie został jeszcze ukończony. Biurowiec budowany jest w centrum Wrocławia, na skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Swobodnej.

Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy potwierdzenie ze strony PwC o wyborze Aquarius Business House jako nowej siedziby wrocławskiego oddziału firmy. PwC to kolejny wymagający klient, który docenił lokalizację naszego projektu i rozwiązania techniczne zapewniające efektywne zarządzanie zużyciem energii w naszym budynku – mówi Rafał Mazurczak, dyrektor sprzedaży w Dziale Projektów Biurowych Echo Investment.

Docelowo kompleks biurowy Aquarius Business House będzie składał się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków klasy A o łącznej powierzchni najmu, wynoszącej 25 000 m kw.

Drugi etap inwestycji powinien dobiec końca we wrześniu 2013 r. Projekt kompleksu przygotowała pracownia Arcad z Kielc. Generalnym wykonawcą budynku w stanie surowym jest firma Eiffage Budownictwo Mitex SA.


0.0
Napisz pierwszy komentarz