Proton Office

Biurowiec Klif Tower w pełni wynajęty

Powyżej: biurowiec Klif Tower
Powyżej: biurowiec Klif Tower
Firma doradcza DTZ w imieniu Douglas Polska wynajęła ostatnią dostępną powierzchnię biurową w budynku Klif Tower w Warszawie.


Klif Tower znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiego Centrum Handlowego Klif. W budynku można wynająć powierzchnię biurową klasy B. Douglas Polska zajął dwa najwyższe piętra w biurowcu, wynajmując łącznie 1200 m kw. Dzięki umowie najmu, w której najemcę reprezentowała firma DTZ, współczynnik pustostanów w budynku Klif Tower spadł do zera.

Klif Tower cieszy się dużym zainteresowaniem najemców, którzy szukają dobrej jakościowo powierzchni w dobrej cenie i zlokalizowanej w korzystnym pod względem komunikacyjnym miejscu Warszawy. Ze względu na te cechy wolne powierzchnie w budynku szybko znalazły nowych najemców – komentuje Michal Orlowski, Associate Director, Head of Landlord Representation Services.

Douglas Polska to nasz kluczowy najemca w Klif Tower i cieszymy się, że umowa została podpisana. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą DTZ, która prowadziła w naszym imieniu negocjacje i której działania doprowadziły do pełnej komercjalizacji budynku – mówi Isabelle Clerc, Head of Asset Management Central Europe w AEW Europe.


0.0
Tagi: DTZ
Napisz pierwszy komentarz