Giant

Nowy najemca w Platinium Business Park

Na zdjęciu: budynek Platinum V w Platinium Business Park
Na zdjęciu: budynek Platinum V w Platinium Business Park
Firma VeriFone, specjalista w technologii bezpiecznych płatności elektronicznych, od czerwca zajmie całe piąte piętro w budynku Platinum V, który wejdzie w skład kompleksu biurowego Platinum Business Park.

VeriFone, lider wśród firm, specjalizujących się w płatnościach bezgotówkowych, wynajął 1100 m kw. z 11 000 dostępnej powierzchni najmu w budynku Platinum V. W transakcji pośredniczyła firma Jones Lang LaSalle, wyłączny doradca ds. komercjalizacji kompleksu, realizowanego przez firmę GTC S.A.

Od chwili wejścia projektu na rynek, Platinium Business Park charakteryzował wysoki poziom wynajmu. Kompleks jest w pełni dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających najemców, poszukujących nowoczesnego biura. Doceniają oni nie tylko wysokie walory estetyczne projektu, ale i takie aspekty jak optymalna wielkość pięter pozwalająca na lokalizację biura na jednej kondygnacji, co zaobserwowaliśmy w przypadku VeriFone. Nie bez znaczenia jest też dobra widoczność kompleksu od ul. Wołoskiej oraz sprawny dojazd zarówno od ul. Domaniewskiej, jak i już wkrótce od ul. Konstruktorskiej – podkreśla Karol Klin, Dyrektor Komercyjny w Globe Trade Center.

Bardzo się cieszymy, iż Platinium Business Park zyskuje kolejnego prestiżowego najemcę, który docenił wysoką jakość projektu oraz jego doskonałą ekspozycję. Firma Verifone to solidna marka doskonale znana na całym świecie, z którą liczymy na utrzymanie dobrych, długoterminowych relacji – komentuje Karol Klin, Dyrektor Komercyjny w Globe Trade Center.

W skład kompleksu biurowego Platinium Business Park wejdą 4 budynki, usytuowane nieopodal centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów. Inwestycja realizowana jest na Mokotowie – w dzielnicy Warszawy, która nabrała biznesowego charakteru. Budynek Platinium V zostanie oddany do użytkowania w czerwcu br. i wtedy też wprowadzi się do niego nowy najemca. Planowo wszystkie obiekty mają być ukończone i gotowe do wynajęcia w 2. połowie 2013 r.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
taki ktoś :
Służewiec Przemysłowy i Prestiż. Tak tak...
5 lipca 2012 07:55