Forbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoKontor logoAluprof S.A. logoBusiness House logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa siedziba Samsung Electronics Polska

Międzynarodowy producent telefonów komórkowych wynajął 2 000 m kw. w poznańskim biurowcu Malta Office Park.

Spółka Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. to część jednego z najwiekszych przedsiebiorstw na świecie prosperujących w branży elektronicznej - Samsung Electronics Co., Ltd, która zostala załozona w 1969r.

Firma zatrudnia ponad 208 tysięcy pracowników w 58 krajach. Jest jednym ze światowych liderów w produkcji np. telefonów komórkowych czy telewizorów. Wynajmowaną powierzchnię biurową w Malta Ofice Park, Samsung Electronics Polska wykorzysta na departament badań i rozwoju.

Malta Office Park to nowoczesny kompleks biurowy mieszczący się w Poznaniu. Został zrealizowany przez Echo Investment. Składa się z sześciu niezaleznych budynków, oferujących łącznie blisko 31 000 m kw powierzchni do wynajęcia.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra