Art-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoBusiness House logoSpectra Development logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoKontor logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Opera Office z następnymi najemcami

Na zdjęciu: budynek Opera Office
Na zdjęciu: budynek Opera Office
Budowa i komercjalizacja gdańskiego budynku biurowego Opera Office postępuje zgodnie z planem.

Biurowiec położony jest przy Al. Zwycięstwa, w pobliżu Politechniki Gdańskiej i stacji SKM. Inwestycja Euro Styl przyciąga najemców, o czym świadczą dwie umowy, podpisane ostatnio z firmami, które wprowadzą się do biur w Opera Office już w sierpniu. To właśnie w tym terminie budynek zostanie oddany do użytkowania.

Najstarsze i jedno z największych na świecie towarzystw ubezpieczeniowych, Lloyds Register (Polska) Sp. Z o.o. zajmie 519 m kw., podczas kiedy 343 m kw. wynajęła polska kancelaria prawnicza, BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sp. k. Obie firmy wybrały na swoje oddziały pierwsze piętro. W transakcji pośredniczył Jones Lang LaSalle.

Przebieg procesu komercjalizacji biurowca bardzo nas satysfakcjonuje. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem, a rozmowy z kolejnymi najemcami są w zaawansowanym stadium. Budujemy nowocześnie, co oznacza nie tylko zaawansowane technologicznie obiekty, ale przede wszystkim zastosowanie rozwiązań podnoszących ekonomikę użytkowania. To jest ten aspekt, na który zwracają dziś uwagę najemcy. Cieszymy się, że właśnie z takich względów jesteśmy doceniani i darzeni zaufaniem – komentuje Mikołaj Konopka, wiceprezes zarządu Euro Styl.

Opera Office jest dwuskrzydłowym biurowcem klasy A. Część A liczy cztery piętra i ok. 700 mkw., natomiast część B – trzy piętra i ok.1000 mkw. Łącznie dostępna w budynku biurowa powierzchnia najmu wyniesie 7300 m kw. Budynek oferuje parking podziemny i nadziemny, miejsca postojowe, prysznic i przebieralnię dla rowerzystów, a wewnątrz – klimatyzację z nawilżaniem, agregat prądotwórczy, BMS, podnoszone podłogi, podwieszane sufity i wiele innych udogodnień.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra