Proton Office

Business Garden nową siedzibą Adidasa

Wizualizacja Business Garden w Warszawie z lotu ptaka
Wizualizacja Business Garden w Warszawie z lotu ptaka
Inwestor i deweloper parku biznesowego Business Garden w Warszawie – SwedeCenter, podpisał umowę z firmą Adidas na 2 800 metrów kwadratowych powierzchni biurowej.

Z przyjemnością witamy pierwszego najemcę w kompleksie Business Garden.  Jestem przekonany, że podpisanie umowy najmu z firmą adidas będzie początkiem naszej długotrwałej współpracy. - powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter. Dodał także : Business Garden budzi spore zainteresowanie najemców. Prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat najmu kilku tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej i zapewne niebawem zostaną podpisane kolejne umowy.

Adidas jest firmą świadomą swojej odpowiedzialności zarówno względem środowiska naturalnego, jak i swoich pracowników. W procesie poszukiwania nowej siedziby firmy w Warszawie naszym celem była poprawa jakości i efektywności środowiska pracy tak, aby stworzyć lepsze, nowoczesne miejsce pracy – bardziej atrakcyjne, bardziej produktywne, bardziej zdrowe. Koncept parku biurowego Business Garden doskonale wpisuje się w tą filozofię. – zaznaczyła Anna Krześniak, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle.

Firma zajmie powierzchnię drugiego piętra jednego z dwóch budynków, które powstają w pierwszym etapie inwestycji. W negocjacjach klienta reprezentował Jones Lang LaSalle.

Business Garden,  jest sztandarowym projektem SwedeCenter, powstaje na rogu ulic Żwirki i Wigury i 1 Sierpnia w Warszawie. Kompleks  będzie się składać z 7 budynków o łącznej powierzchni około 90 000 m kw.  W pierwszym etapie do użytku zostaną oddane dwa budynki o przybliżonej powierzchni najmu 32 000 m kw.  Pierwszy z budynków będzie miał w ofercie ok. 14 600 m kw. powierzchni.  W budynku, poza biurami znajdzie się centrum konferencyjne wyposażone w  8 sal konferencyjnych i i taras na zielonym dachu pierwszego piętra.  Drugi budynek w całości zajmuje powierzchnia biurowa wielkości 17,500 m kw. Oddanie do użytku pierwszego etapu kompleksu Business Garden przewidziane jest  w trzecim kwartale tego roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz