Giant

DTZ sprzedaje działki PLL LOT S.A.

DTZ wraz z firmą PLL LOT S.A. współpracują przy sprzedaży działek oraz znajdujących się na nich zabudowań, które należą do przewoźnika lotniczego.

Działki oraz zabudowania znajdują się przy ulicy 17 Stycznia w Warszawie. Sumaryczna powierzchnia działek wynosi 10,6 ha. Pracownię Kuryłowicz & Associates przygotowała dla tego terenu koncepcja zagospodarowania, zakładająca zabudowę biurową wraz z częścią hotelową, o łącznej powierzchni ok. 176 000 m kw.

Nieruchomości sprzedawane przez LOT znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina, a biorąc pod uwagę światowy trend rozwoju transportu lotniczego oraz duży wzrost liczby pasażerów w Warszawie stanowią doskonałą możliwość realizacji tzw. airport city. Parki biznesowe zlokalizowane w otoczeniu lotnisk są atrakcyjne zarówno dla inwestorów, jak i najemców, głównie ze względu na redukcję kosztów związanych z inwestycją oraz możliwość zaproponowania atrakcyjnych warunków najmu– mówi Kamila Bralczyk, Konsultant w DTZ, która jest odpowiedzialna za sprzedaż nieruchomości należących do PLL LOT S.A.


0.0
Tagi: DTZ
Napisz pierwszy komentarz