Vastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoTorus logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Green Corner wynajęty niemal w całości

Wizualizacja przedstawia Green Corner
Wizualizacja przedstawia Green Corner
Dzięki wynajęciu kolejnych powierzchni biurowych w warszawskim Green Corner, obiekt skomercjalizowany jest w 95 proc.

W ostatnim czasie przeprowadzono dwie transakcje najmu w Green Corner, w których wynajęto ok. 14 380 m kw. powierzchni. Jednym z najemców jest Ruch S.A., który zajmie 2380 m kw. powierzchni w biurowcu.

Jak mówi Arkadiusz Rudzki ze Skanska Property Poland, dewelopera budynku:  Green Corner to wyjątkowy projekt nie tylko ze względu na zastosowane w nim przyjazne środowisku rozwiązania, ale też doskonałą lokalizację w centrum Warszawy. Obiekt idealnie wpisuje się nowy charakter Woli, która staje się coraz ważniejszym miejscem na biznesowej mapie Warszawy. Cieszymy się, że proces najmu powierzchni biurowej w tym biurowcu przebiegł tak sprawnie. Było to możliwe dzięki efektywnej współpracy z naszymi najemcami, którym staramy się zapewniać jak najwyższy komfort pracy oraz elastycznie reagować na ich potrzeby.

Wśród najemców powierzchni w biurowcu znaleźć można firmy takie jak: Grupa Nordea, Grant Thornton, Chi Polska czy Jones Lang LaSalle Group Services. Budowa biurowca rozpoczęła się w lutym 2011 r. Planuje się, że obiekt zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale br.

Green Corner to kompleks biurowy klasy A, który budowany jest w myśl idei zrównoważonego budownictwa. Obiekt jest precertyfikowany w systemie LEED. Kompleks, mieszczący się u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej w Warszawie, składać się będzie z dwóch budynków, które łącznie zaoferują ok. 27 000 m kw. powierzchni.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra