Giant

EKO Green Corner wynajęty niemal w całości

Wizualizacja przedstawia Green Corner
Wizualizacja przedstawia Green Corner
Dzięki wynajęciu kolejnych powierzchni biurowych w warszawskim Green Corner, obiekt skomercjalizowany jest w 95 proc.

W ostatnim czasie przeprowadzono dwie transakcje najmu w Green Corner, w których wynajęto ok. 14 380 m kw. powierzchni. Jednym z najemców jest Ruch S.A., który zajmie 2380 m kw. powierzchni w biurowcu.

Jak mówi Arkadiusz Rudzki ze Skanska Property Poland, dewelopera budynku:  Green Corner to wyjątkowy projekt nie tylko ze względu na zastosowane w nim przyjazne środowisku rozwiązania, ale też doskonałą lokalizację w centrum Warszawy. Obiekt idealnie wpisuje się nowy charakter Woli, która staje się coraz ważniejszym miejscem na biznesowej mapie Warszawy. Cieszymy się, że proces najmu powierzchni biurowej w tym biurowcu przebiegł tak sprawnie. Było to możliwe dzięki efektywnej współpracy z naszymi najemcami, którym staramy się zapewniać jak najwyższy komfort pracy oraz elastycznie reagować na ich potrzeby.

Wśród najemców powierzchni w biurowcu znaleźć można firmy takie jak: Grupa Nordea, Grant Thornton, Chi Polska czy Jones Lang LaSalle Group Services. Budowa biurowca rozpoczęła się w lutym 2011 r. Planuje się, że obiekt zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale br.

Green Corner to kompleks biurowy klasy A, który budowany jest w myśl idei zrównoważonego budownictwa. Obiekt jest precertyfikowany w systemie LEED. Kompleks, mieszczący się u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej w Warszawie, składać się będzie z dwóch budynków, które łącznie zaoferują ok. 27 000 m kw. powierzchni.


0.0
Napisz pierwszy komentarz