Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoKontor logoSpectra Development logoTorus logoPodium Investment logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Batory Office Building II skomercjalizowany w 80 proc.

Zdjęcie przedstawia Batory Office Building II
Zdjęcie przedstawia Batory Office Building II
Po przeprowadzeniu dwóch ostatnich transakcji najmu w warszawskim Batory Office Building II budynek wynajęty jest już w 80 proc.

Do grona najemców biurowca dołączyły GEA Westfalia Separator Polska Sp. z o.o. oraz kantyna La Bocca. Pierwsza z nich zajmuje się produkcją wirówek i dekanterów, które znajdują zastosowanie m.in. w branży spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej. W Batory Office Building II przedsiębiorstwo wynajęło ok. 300 m kw. powierzchni. Kantyna La Bocca wynajęła natomiast ok. 317 m kw. powierzchni na parterze obiektu. Dzięki tym transakcjom na obecną chwilę obiekt skomercjalizowany jest już w 80 proc.

Według Liebrecht & wooD, komercjalizatora obiektu, atutem obiektu jest jego umiejscowienie - przy Alejach Jerozolimskich, a przy tym w pobliżu Trasy Salomea-Wolica. Ów droga ekspresowa umożliwia dotarcie w szybkim czasie na Lotnisko Chopina oraz łatwiejszy wyjazd w kierunku Krakowa i Katowic.

Kamila Zębik z Liebrecht & wooD komentuje: W wielu europejskich stolicach kompleksy biurowe powstają właśnie na obrzeżach miast, w pobliżu autostrad oraz lotnisk. Południowo-zachodnia część Warszawy staje się kolejnym ważnym ośrodkiem biznesowym stolicy. Jako jedni z pierwszych dostrzegliśmy potencjał tego miejsca, realizując już w latach 90. kompleksy biurowe przy Al. Jerozolimskich.

Batory Office Building II oferuje łącznie ponad 7800 m kw. powierzchni do wynajęcia Budynek został oddany do użytku w 2009 r. Bliźniaczy obiekt Batory Office Building I został sprzedany przez Liebrecht & wooD w 2008 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra