Porto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoINTERBIURO logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum Kowale ma kolejnego najemcę

Wizualizacja przedstawia Centrum Kowale
Wizualizacja przedstawia Centrum Kowale
W trójmiejskim obiekcie o charakterze handlowo-biurowym pojawi się nowy najemca. W transakcji pośredniczyła firma AXI IMMO.

Transakcja najmu była pierwszą transakcją wynajmu powierzchni biurowej w Centrum Kowale. Pierwsze biuro w obiekcie otworzy Centrum Diagnostyki Medycznej Endomed. Firma ta zajmuje się specjalistyczną opieką ambulatoryjną, zatrudniając przy tym lekarzy o wysokich kwalifikacjach.  Poza tym CDM Endomed wykonuje badania laboratoryjne, zabiegi pielęgniarskie i badania oraz testy genetyczne. W Centrum Kowale firma zajmie 456 m kw. powierzchni biurowej.

Centrum Kowale to inwestycja typu convenience shopping center - w zamierzeniach ma ona być jak najbliższa klientowi i umożliwiać mu łatwe i szybkie zakupy. Dlatego powstaje ona w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych w miejscowości Kowale należącej do aglomeracji Trójmiasta.

Jak mówi Renata Osiecka, z AXI IMMO: Naszym klientom oferujemy wsparcie zarówno w sektorze retail, jak i biurowym. Powierzchnie biurowe na terenie Centrum Kowale reprezentują wysoką jakość i znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji. Jesteśmy przekonani, że kolejne firmy, które zdecydują się na wynajęcie powierzchni biurowej w Centrum Kowale, będą zadowolone z wyboru.

Łączna powierzchnia usługowa obiektu wynosi 6000 m kw. (wynajmowana jest przez firmy takie jak m.in. Tesco, Ganesh, Play czy Zoolandia) Obok tego powierzchnia biurowa Centrum Kowale wynosi ponad 900 m kw. Otwarcie obiektu planowane jest na IV kwartał br.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra