Archicom logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoBusiness House logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Green Towers wynajęty w 95 proc.

Zdjęcie przedstawia Green Towers
Zdjęcie przedstawia Green Towers
Biura we wrocławskim Green Towers zostały wynajęte niemal w całości.

Ostatnia transakcja najmu we wrocławskim kompleksie Green Towers doprowadziła do niemal pełnego skomercjalizowania obiektu. Nowym najemcą jest międzynarodowa korporacja będąca jedną z największych pracodawców we Wrocławiu. W kompleksie firma wynajmie łącznie 14 400 m kw. powierzchni (3 900 m kw. powierzchni w budynku A i 10 500 m kw. powierzchni w budynku B). Najemca reprezentowany był przez firmę Cushman & Wakefield.

Jak mówi Waldemar Olbryk, prezes Skanska Property Poland: Bardzo się cieszymy, że biurowiec Green Towers spotkał się z tak dużym zainteresowaniem ze strony najemców. Zawsze staramy się spełniać ich oczekiwania, zapewniając m.in. jak największą elastyczność w zakresie aranżacji wnętrz. Współpraca z naszymi nowymi najemcami układała się bardzo pomyślnie, w rezultacie czego aż 95% całkowitej powierzchni biurowej w obu budynkach wynajęliśmy jeszcze przed ukończeniem inwestycji.

Budynek A został oddany do użytku w marcu 2012 r. Pierwsi najemcy, Ernst & Young oraz Grupa Allegro, wprowadzili się do budynku już w kwietniu. Obecnie trwa budowa budynku B, zaś zakończenie inwestycji przewiduje się na pierwszy kwartał przyszłego roku. Kompleks Green Towers ma łącznie oferować 23 300 m kw. powierzchni.

Green Towers charakteryzuje się wykorzystywaniem technologii zgodnych z budownictwem zrównoważonego rozwoju. Dzięki energooszczędnym i przyjaznym środowisku zastosowaniom obiekt został precertyfikowany w systemie LEED.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra