PGE Narodowy

Ricoh w Business Garden Warszawa

Wizualizacja przedstawia Business Garden Warszawa.
Wizualizacja przedstawia Business Garden Warszawa.
Ricoh Polska wynajęła ok. 2000 m kw. powierzchni biurowej w Business Garden Warszawa. Firma rozpocznie działalność w biurowcu na początku przyszłego roku.

SwedeCenter, inwestor Business Garden, wynajął 2000 m kw. powierzchni Ricoh Polska. Nowy najemca prowadzi działalność związaną z zarządzaniem drukiem. W warszawskim kompleksie swoje biuro otworzy na początku 2013 r. Podczas transakcji firma reprezentowana była przez Cushman & Wakefield.

Jak mówi Paweł Barski z Ricoh Polska: Przy wyborze nowej siedziby dla naszej firmy kierowaliśmy się przede wszystkim poprawą komfortu pracy. Poszukiwaliśmy biura, które będzie nowoczesne i innowacyjne, a także zapewni pracownikom odpowiednie warunki pracy. Business Garden spełnia te wymagania. Dodatkowo, jako pierwszy ekologiczny business park w Warszawie, idealnie wpisuje się w strategię naszej firmy, w której od ponad 70 lat kwestią najwyższej wagi jest ograniczenie wpływu środowiskowego wywieranego przez nas na otoczenie oraz społeczeństwo.

Business Garden to warszawski kompleks biurowy mieszczący się przy rogu ulic 1 sierpnia oraz Żwirki i Wigury. Docelowo składać się ma z 7 budynków, oferujących łącznie 90 000 m kw. powierzchni. Budowa kompleksu podzielona została na etapy. Pierwszy etap przewiduje utworzenie dwóch budynków. Jeden z nich oferować będzie 15 400 m kw. powierzchni. Oprócz lokali biurowych w budynku powstaną sale konferencyjne, hotel biznesowy, restauracja, kafeterie i lokale usługowe. Drugi budynek oferować będzie ponad 18 000 m kw. stricte biurowej powierzchni. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na trzeci kwartał br.


0.0
Napisz pierwszy komentarz