Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoINTER-BUD logoTorus logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Svenska Handelsbanken w Mokotów Nova

Zdjęcie przedstawia Mokotów Nova.
Zdjęcie przedstawia Mokotów Nova.
Jeden z największych szwedzkich banków otworzy swoje biuro w warszawskim Mokotów Nova.

Svenska Handelsbanken AB S.A. Oddział w Polsce wynajął 888 m kw. powierzchni biurowej w warszawskim biurowcu Mokotów Nova. Szwedzki bank podczas transakcji reprezentowany był przez agencję doradczą Savills. Umowa najmu zawarta została na okres 6 lat. Działalność w nowej siedzibie instytucja finansowa rozpocznie w listopadzie 2012 r.

Jak mówi Dariusz Karwański z Savills: Zmiana siedziby Svenska Handelsbanken AB S.A. Oddział w Polsce wynikała z potrzeby centralizacji biur i oddziałów banku w jednej lokalizacji. Wysoki standard budynku i nowoczesna aranżacja przestrzeni biurowej przeważyły o wyborze Mokotów Nova. Na decyzję wpłynęły również szeroki zakres usług skupionych w budynku oraz jego położenie.

Mokotów Nova to nowoczesny kompleks o charakterze biurowo-handlowym mieszczący się przy ulicy Wołoskiej 22 w Warszawie - w pobliżu jednej z większych galerii handlowych, Galerii Mokotów. Kompleks oferuje 41 000 m kw. powierzchni do wynajęcia oraz 972 miejsca na podziemnym parkingu. Deweloperem obiektu jest firma Ghelamco Poland. Dwufazowa inwestycja rozpoczęła się w 2010 r. Pierwszą fazę oddano do użytku w trzecim kwartale 2011 r. Drugi etap inwestycji został oddany do użytku na początku br.

Wśród najemców powierzchni biurowych w Mokotów Nova można znaleźć firmy takie jak np.: Cargill, Medicover, Hyundai, Connectmedica oraz Ghelamco.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra