Giant

Biurowce w Polsce 2012 - czekając na powrót koniunktury

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : hotel Marriott
Data : 25.10.2012
Godzina : 09:00 - 16:00
Status : zakończone
Pobierz Adobe Flash Player

Już 25. października w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się 5. edycja konferencji „Biurowce w Polsce”, organizowana przez Nowy Adres S.A. To najważniejsze i najbardziej prestiżowe spotkanie branży biurowej w Polsce.

Nastroje na polskim rynku biurowym już dawno nie były tak optymistyczne. Najemcy wracają na rynek - pustostany w biurowcach oddawanych do użytku w pokryzysowych latach 2008-2010 zostały już w większości zagospodarowane. Deweloperzy wznawiają inwestycje – praktycznie każdego miesiąca w dużych miastach Polski rusza budowa nowych, dużych projektów

Ogólny optymizm branży psują nieco banki, które wciąż bardzo wstrzemięźliwie udzielają kredytów na nowe inwestycje komercyjne. Trudno też przewidzieć, jakie skutki dla naszej gospodarki w skali makro może mieć niestabilna sytuacja w krajach PIIGS (Portugalia, Irlandia, Włochy, Grecja i Hiszpania). Nie ulega jednak watpliwości, że kryzys na naszym rynku biurowym należy już do przeszłości. Kiedy możemy spodziewać się powrotu koniunktury z prawdziwego zdarzenia?

Odpowiedzi na to i inne pytania będą poszukiwać uczestnicy 5. edycji konferencji „Biurowce w Polsce“. To najważniejsze i najbardziej prestiżowe spotkanie branży biurowej w Polsce odbędzie się 25. października w hotelu Marriott w Warszawie.

W forum konferencji udział weźmie ponad 30 prelegentów reprezentujących pełne spektrum poglądów i opinii oraz blisko 250 uczestników czynnie działających na polskim rynku biurowym. Państwa szczególnej uwadze polecamy zwłaszcza pierwszą część dnia konferencyjnego, podczas której o obecnej sytuacji będą dyskutować przedstawiciele największych deweloperów na polskim rynku oraz międzynarodowych firm doradczych. Gorąco polecamy również panele dyskusyjne poświęcone zaawansowanym technologiom, podnoszącym atrakcyjność budynków biurowych w oczach najemców oraz fenomenowi atrakcyjności polskich biurowców wśród zachodnich funduszy inwestycyjnych. Nie zabraknie również dyskusji z przedstawicielami banków finansujących inwestycje komercyjne.

Wśród prelegentów, moderatorów dyskusji i panelistów znajdą się dzienikarze branżowi, uznani analitycy oraz przedstawiciele największych graczy na polskim rynku biurowym. 

 W programie m.in.:

  • Aktualna sytuacja na polskim rynku powierzchni biurowych
  • Jak długo jeszcze duże zachodnie firmy będą lokować swoje oddziały w Polsce?
  • Prognozy popytu na powierzchnie biurowe
  • Wyprzedaży ciąg dalszy – czy polskie biurowce są wciąż atrakcyjne jako produkt inwestycyjny?

Zgłoś swój udział w 5. edycji największego spotkania branży biurowej w Polsce!

Wypróbuj MATCHMAKER!
 

Zapraszamy do objerzenia filmu z konferencji w ubiegłym roku:


0.0
Tagi: Nowy adres
Napisz pierwszy komentarz