Giant

Targi Office Days

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum Expo XXI
Data : 09.04.2013 - 10.04.2013
Godzina : 08:00 - 10:10
Status : zakończone
Targi Office Days

Targi Office Days – dni, które odmienią twoje biuro

Po serii pięciu udanych konferencji „Biurowce w Polsce” oraz wydaniu 12 katalogów inwestycji biurowych o tym samym tytule Nowy Adres S.A. poszerza swoje portfolio o kolejną propozycję targową dla tego segmentu rynku nieruchomości:

Office Days – targi wyposażenia i usług dla biur

Podczas Targów:

  • prezentacje szerokiego wachlarza usług i towarów, niezbędnych przy funkcjonowaniu każdego biura, w tym:

-projekty biurowe
-usługi dotyczące zarządzania
-usługi związane ze sprawnym przepływem informacji

  • obecność architektów i zarządców
  • „Kongres Office Days”, czyli okazja do wymiany opinii i doświadczeń oraz do zapoznania się z najnowszymi trendami panującymi  na rynku biurowym
  • specjalne oferty rabatowe

 
Uczestnicy:
- office managerzy i osoby odpowiedzialne za zamówienia sprzętu i usług biurowych,
- deweloperzy,
- właściciele i zarządcy biurowców,
- architekci i projektanci wnętrz
- informatycy odpowiedzialni za firmowy hardware.

Podczas targów Office Days praktycznie wszyscy, którzy na co dzień mają do czynienia z nieruchomościami biurowymi znajdą coś dla siebie. Deweloperzy i zarządcy będą mogli zapoznać się z technologiami i usługami, które pozwolą im na realne oszczędności i podniesienie atrakcyjności budynku w oczach potencjalnych najemców, architekci i projektanci sieci IT poznają nowe rozwiązania infrastrukturalne, a office managerowie będą mogli od ręki zamówić najnowocześniejszy sprzęt, akcesoria i usługi dla biur. W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą całego – jakże szerokiego - rynku produktów, usług i technologii dla biur – mówi Katarzyna Cyprynowska, prezes zarządu firmy Nowy Adres S.A. i pomysłodawczyni targów Office Days.

Podczas targów odbędą się również konkursy i loterie, np. konkurs „Moje biuro w obiektywie”, współorganizowany przez Akademię Fotografii Amatorskiej. Wystarczy zrobić zdjęcie w jednej z czterech kategorii: „architektura”, „miejsce pracy”, „identyfikacja z firmą” i „moje biuro w obiektywie telefonu komórkowego” i wysłać je na adres foto@officedays.pl. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Stoiska można rezerwować już dziś – do końca stycznia obowiązuje specjalny, preferencyjny cennik dla wystawców. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.officedays.pl
 


0.0
Tagi: Nowy adres
Napisz pierwszy komentarz