Kinnarps 01.06-30.06

Creative Morning “Wild Women Who Dared”

Lista wydarzeń

Miasto : Gdańsk
Miejsce :
Data : 18.03.2013
Godzina : 09:00 - 14:00
Status : zakończone
Creative Morning “Wild Women Who Dared”

Marcowe spotkanie networkingowe Creative Morning

“Wild Women Who Dared”


18 marca Starter zaprasza na inspirujące spotkanie networkingowe dedykowane wyjątkowym kobietom. Podczas wydarzenia Kristin Pedemonti opowie o odważnych kobietach, które nie bały się ryzykownych decyzji i wywarły wpływ na otaczający je świat, często idąc pod prąd. Po prelekcji uczestnicy, jak zwykle będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe w trakcie sesji networkingowej.

Podczas spotkania Kristin – zdobywczyni wielu nagród, założycielka firmy Storyteller i finalistka TED Talks talent, opowie m.in. o:

- Wangari Mathaai z Kenii, zdobywczyni pokojowej nagrody Nobla, która jako pierwsza kobieta we wschodniej Afryce uzyskała tytuł doktora. Wangari stworzyła organizację Green Belt Movement, inspiruje ludzi do sadzenia drzew, a także pomaga kobietom nie tylko w Kenii, ale także w całej Afryce, odkryć swój potencjał i wartość.

-Hannah Brencher, która pisze listy miłosne do obcych ludzi. Półtora roku po rozpoczęciu, jej projekt jest w 47 różnych krajach, ponieważ Hannah wierzy, że świat potrzebuje więcej listów miłosnych.

-Kristin opowie także swoją historię: (..) w 2005 roku zostawiłam pracę na pełnym etacie by opowiadać historie, wtedy też sprzedałam mój dom i większość dobytku by stworzyć projekt edukacyjny w Belize, w Centralnej Ameryce. Moje życie zmieniło się całkowicie. Z uczestnikami podzielę się tym, jak powstał program dofinansowujący 33,340 studentów i edukujący 800 nauczycieli, zachęcający do wykorzystania kultury w szkołach. W czerwcu wyjeżdżam do Kenii by przygotować i rozszerzyć mój program w Nairobi. W listopadzie planuje podróż do Ghany, dostałam także zaproszenie z Indii. Wszystko po to by korzystać z szans, mądrze wybierać i być odważną!

Po prelekcji, standardowo rozpocznie się sesja networkingowa

Ilość miejsc jest ograniczona, więc organizator zachęca do jak najszybszego zapisania się na spotkanie. Szczegóły: http://inkubatorstarter.pl/pl/strona-glowna/creative-morning-wild-women-who-dared.html

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Plan spotkania networkingowego:
8.50 – 9.00 – Rejestracja uczestników
9.00 – 11.00 – Kristin Pedemonti „ Wild Women Who Dared”
11.00 – 12.00 – Sesja networkingowa
12.00 – ……. – Nieformalne rozmowy

Projekt realizowany w ramach Programu dla Europy Środkowej i współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


0.0
Napisz pierwszy komentarz