Kinnarps 01.06-30.06

Oficjalne szkolenia LEED

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce :
Data : 11.07.2014
Godzina : 10:00
Status : zakończone
Oficjalne szkolenia LEED

Już w lipcu oficjalne szkolenia LEED!

 

W dniach 11 i 17 lipca odbędzie się kolejna edycja szkoleń LEED. Prowadzone na licencji USGBC, oficjalne szkolenia LEED cieszą się ogromną popularnością – poprzednia edycja była całkowicie wyprzedana.

 

Uczestnictwo w szkoleniu LEED 101 zapewnia podstawę do rozpoczęcia przygotowań do egzaminu LEED Green Associate, dostarcza informacji o egzaminie i materiałach do nauki, jak również daje uczestnikom wiedzę pozwalającą w swobodny sposób rozmawiać na tematy związane z certyfikacją LEED. Jest to kluczowe szkolenie dla osób i firm planujących wejście w tematykę LEED, jak również dla osób na stanowiskach kierowniczych, bezpośrednio niezaangażowanych w prace projektowe, ale prowadzących negocjacje /prezentacje dla klientów.

 

Podczas szkolenia będą omawiane następujące tematy:

  • koszt certyfikacji,
  • typy certyfikatów LEED – kiedy wybrać LEED-NC, CS, CI czy tez LEED for Homes;
  • porównanie wersji LEED 2009 oraz LEED v4;
  • proces rejestracji i certyfikacji,
  • dobór zespołu projektowego,
  • charrette,
  • LEED Online,
  • Design/Construction Review,
  • kategorie kredytów, kredyty LEED i Prerequisites.

 

LEED 251 BD+C daje solidna wiedze do rozpoczęcia pracy nad projektami ubiegającymi się o certyfikację LEED-CS oraz LEED-NC. Omawiane tematy będą obejmować szczegółowe wymogi danych Prerequisites (wymogów koniecznych) i kredytów, MPR, dokumentację wymaganą przez poszczególne kredyty – wraz z przykładami z polskich projektów, dokumentację kredytów na platformie LEED Online. Jest kontynuacją LEED 101 i 201.

 

Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa oraz komplet oficjalnych materiałów szkoleniowych.

 

Oba szkolenia prowadzone będą w języku polskim przez jedyną w Polsce oficjalną USGBC/LEED Faculty - Agnes Vorbrodt, która wiedzę teoretyczną będzie wzbogacać swoimi doświadczeniami z certyfikacji LEED w Polsce.  

 

Agnes Vorbrodt do tej pory uzyskała dla swoich Klientów w Polsce 5 certyfikatów LEED oraz 9 precertyfikatów LEED (w tym wiele na najwyższym poziomie – platynowym) i obecnie prowadzi ok. 1/3 wszystkich projektów w Polsce (oraz projekty w USA i Rosji). Jest wykładowcą budownictwa ekologicznego na Uniwersytecie Harvard'a, założycielką PLGBC i IC PLGBC, członkiem LEED International Roundtable oraz właścicielką firmy konsultingowej VvS | Architects & Consultants oferującej kompleksowa obsługę projektów LEED, w tym coaching dla zespołów projektowych i wykonawczych, przygotowanie dokumentacji LEED, modelowanie energetyczne oraz commissioning.

 

Instytut Certyfikacji IC PLGBC jest oficjalnym USGBC Education Partner.

 

Kontakt/zapisy: biuro@icplgbc.pl


0.0
Napisz pierwszy komentarz