INTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

6. edycja nagród Eurobuild Awards

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Double Tree by Hilton
Data : 03.12.2015 - 04.12.2015
Godzina : 20:00 - 07:00
Status : zakończone
6. edycja nagród Eurobuild Awards

Zapraszamy do udziału w 6. edycji nagród Eurobuild Awards!

 

Ponad 200 nominowanych w 30 kategoriach wybieranych przez 200 członków jury, blisko 800 gości na wieczornej gali.

 

Eurobuild CEE zaprasza do udziału w 6. edycji nagród Eurobuild Awards. Gala wręczenia nagród odbędzie się 3 grudnia w Hotelu DobuleTree by Hilton w Warszawie. W tym dniu poznamy najlepsze firmy i projekty 2015 roku na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagrody Eurobuild Awards to unikatowy projekt, który w krótkim czasie wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości komercyjnych w regionie. Ze względu na formułę przyznawania nagród, pierwsze edycje tego wydarzenia znalazły uznanie zarówno wśród uczestników ceremonii wręczenia nagród, sponsorów i partnerów, jak i całego rynku. Eurobuild Awards kreuje liderów, wskazuje trendy oraz mocne strony rynku. Firmy i projekty uchonorowane tą prestiżową nagrodą z pewnością mogą liczyć na szacunek innych firm, zwłaszcza w sektorze, w którym działają. Nagroda Eurobuild Awards to prestiż i renoma.

 

ZOSTAŃ GOŚCIEM GALI I POZNAJ LIDERÓW RYNKU NIERUCHOMOŚCI!

 

Więcej informacji na stronie: www.eurobuildawards.com


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra