Kinnarps 01.06-30.06

SRWN / REIT – nowy model inwestowania w nieruchomości & nowe możliwości inwestycyjne w Polsce

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Radisson Blu Centrum
Data : 29.03.2017
Godzina : 09:00 - 16:00
Status : zakończone
SRWN / REIT – nowy model inwestowania w nieruchomości & nowe możliwości inwestycyjne w Polsce
Stowarzyszenie REIT Polska oraz powermeetings.eu zapraszają na II konferencję SRWN/REIT – nowy model inwestowania w nieruchomości & nowe możliwości inwestycyjne w Polsce.

Mając na uwadze aktualnie prowadzone w Ministerstwie Rozwoju prace nad Ustawą o Spółkach Rynku Wynajmu Nieruchomości wydarzenie to doskonale wpisuje się w zakres aktualnie prowadzonych działań oraz może przyczynić się w sposób znaczący do popularyzacji idei SRWN.

 

Misją oraz podstawowym zadaniem Stowarzyszenia REIT Polska jest inicjowanie i wspieranie – przy wykorzystaniu naszej wiedzy i doświadczenia – wszelkich działań prowadzących do stworzenia ram prawnych dla podmiotów działających w formule REIT, a także popularyzacji tego typu rozwiązań wśród polskich obywateli i instytucji. Stowarzyszenie jest także aktywnym uczestnikiem procesu legislacyjnego.

 

Konferencja jest kolejną, jakże ważną inicjatywą, związaną z propagowaniem tematu funduszy SRWN w gronie najważniejszych przedstawicieli komercyjnego oraz mieszkaniowego rynku nieruchomości.

 

Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce należy do liczących się i atrakcyjnych rynków europejskich. Przez ostatnie 25 lat rozwijał się dynamicznie z minimalnym udziałem polskich inwestorów. W zgodnej opinii założycieli Stowarzyszenia, aktualny stan może zmienić się poprzez wprowadzenie systemowych i sprawdzonych rozwiązań, z wielką korzyścią dla polskich inwestorów i polskiej gospodarki.

 

Do udziału w konferencji zapraszamy aktywnych uczestników rynku nieruchomości – od doradców, przez inwestorów i fundusze, po ekspertów rynku kapitałowego. Wydarzenie adresujemy do wszystkich animatorów rynku nieruchomości zainteresowanych jego rozwojem.

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

 

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz