Top Woman in Real Estate

Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja

Miasto : Warszawa
Miejsce : Brain Embassy w Warszawie
Data : 28.11.2018
Godzina : 08:00 - 16:00
Status : zakończone
Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja
Opłaty za prąd rosną z roku na rok. Coraz częściej specjaliści z zakresu zarządzania nieruchomościami szukają sposobu na ograniczenie tych kosztów. Biorąc pod uwagę te tendencje, powermeetings.eu organizuje seminarium Energia Elektryczna – ceny i prognozy, zużycie i optymalizacja.

Idea

Seminarium Energia Elektryczna, które odbędzie się 28 listopada 2018 r. w Brain Embassy w Warszawie, stanie się miejscem wymiany poglądów i dobrych praktyk w zakresie zarządzania kosztami energii. Wiemy, że jednym z ważniejszych tematów w zakresie zarządzania nieruchomością, jest efektywne operowanie mediami. Eksperci w tym temacie podzielą się m.in. wiedzą na temat optymalizacji kosztów zużycia energii, działań modernizacyjnych i inwestycyjnych, a także opowiedzą o systemach informatycznych wspierających zarządzanie energią elektryczną.

Dla kogo?

Dla wszystkich zainteresowanych optymalizacją tego jednego w największych kosztów oraz chcących ograniczyć wysiłek i czas poświęcony temu zagadnieniu. Do udziału i wystąpienia zapraszamy  reprezentantów firm deweloperskich i inwestorskich, jak również agencje i pośredników, kancelarie prawne, najemców, dostawców systemów i urządzeń dla nieruchomości oraz wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką i spotkaniem z profesjonalistami z branży.

Co zyskasz?

Nieocenione kontakty biznesowe i możliwość spotkania najważniejszych reprezentantów każdej z branż. Oprócz wiedzy, otrzymasz szansę na zaprezentowanie własnych rozwiązań z zakresu zarządzania rozliczeniami prądu.

Jak się zgłosić?

To bardzo proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie https://powermeetings.eu/energia-elektryczna/. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację zwrotną dotyczącą kwalifikacji Twojego zgłoszenia. Jeżeli jesteś zainteresowany aktywnością promocyjną lub wystąpieniem nie wahaj się ani chwili!


Napisz na: ewelina.zajaczkowska@powermeetings.eu lub zadzwoń: 512 278 715
Zapraszam również na naszą stronę: https://powermeetings.eu/energia-elektryczna/ 


0.0
Napisz pierwszy komentarz