CIJ Awards Poland 2018

Miasto : Warszawa
Miejsce : Airport Hotel Okęcie****
Data : 06.11.2018
Godzina : 19:00 - 22:30
Status : zakończone
CIJ Awards Poland 2018
Opportunities don’t happen. You create them.

Dołącz do nas podczas CIJ Awards Poland 2018 - w procesie nominacji, wyboru zwycięskich projektów oraz podczas Gali wręczenia nagród. CIJ Europe oraz powermeetings.eu będą gospodarzami 17 edycji konkursu, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 6 listopada 2018 w Hotelu Airport Okęcie**** w Warszawie.

Gala CIJ Awards Poland 2018 jest uznanym i prestiżowym wydarzeniem na polskim i europejskim rynku nieruchomości - zarówno biurowych, handlowych, przemysłowych jak i mieszkaniowych. To także uroczystość, podczas której rok rocznie spotyka się duża grupa wiodących firm, kreujących nowe projekty, nowe wizje a także cały rynek nieruchomości. Warto podkreślić, że podczas Gali nagradzane będą nie tylko same inwestycje, ale także całe zespoły oraz nowatorskie koncepcje i rozwiązania.

What keeps us going is goals.

Naszym celem jest wspieranie biznesu i działań naszych partnerów, klientów oraz uczestników naszych wydarzeń. Zdobywając nagrodę CIJ Awards stajesz się wyjątkowy i masz okazję podzielić się swoim sukcesem z innymi graczami na rynku - zarówno w Polsce, w Europie, a nawet w Stanach Zjednoczonych - wszędzie tam, gdzie aktywnie działa CIJ Europe.

Łącznie podczas CIJ Awards Poland 2018 uhonorowanych zostanie 37 przedsiębiorstw i instytucji w 37 kategoriach.

Zwycięskie projekty w każdej kategorii będą cieszyć się nominacją do Best of Best HOF Awards 2019. Konkurs ten, odbywający się w kwietniu 2019 roku w Pradze w Czechach stanowi podsumowanie CIJ Awards 2018, a nominowanych w nim będzie łącznie po 10 zwycięskich projektów z 10 krajów, w 37 kategoriach.

Success is about what you inspire others to do!

Od 2002 roku inspirujemy Państwa do tworzenia sieci kontaktów oraz do świętowania z nami, poprzez rywalizację i zdobywanie nagród oraz dzielenie się efektami swojej ciężkiej pracy i sukcesami, z innymi graczami na rynku. Gala CIJ Awards to idealne miejsce na spotkanie z partnerami biznesowymi, kolegami i przyjaciółmi z branży.

Nasza inspiracja i chęć do doskonalenia pochodzi od Państwa – naszej społeczności biznesowej - dostosowujemy się do Waszych zmieniających się oczekiwań i wymagań! Z dużym uznaniem i zainteresowaniem z Państwa strony spotkał się zaktualizowany program i struktura wydarzenia - zarówno proces, regulamin, jak i samo wydarzenie. Wśród udoskonaleń znajdą Państwo ulepszoną i poszerzoną listę kategorii, piękną statuetkę oraz proces wyboru zwycięzców otwarty dla wszystkich przedstawicieli rynku!

Action is the foundation of all success!

16 edycja CIJ Awards Poland 2018 odbędzie się 6 listopada 2018 w Hotelu Airport Okęcie**** w Warszawie. Podczas Gali stworzymy Państwu możliwość spotkania najważniejszych przedstawicieli rynku nieruchomości komercyjnych - od funduszy, inwestorów i deweloperów, po szerokie grono dostawców usług, rozwiązań i produktów. Wieczór będzie znakomitą okazją do nawiązania nowych kontaktów, odświeżenia tych istniejących, do świętowania ze zwycięzcami oraz do doskonałej zabawy.

 

Zaznacz w kalendarzu harmonogram CIJ Awards Poland 2018:

  • już dziś zarezerwuj swoje miejsce / swój stolik

  • już dziś zostań członkiem Online Jury Voting Committee

  • już dziś zostań sponsorem CIJ Awards Poland 2018

  • nominuj swoją firmę, projekt, zespół oraz lidera - rejestracja nominacji rozpoczyna się 1 września 2018 r. i będzie możliwa do 17 października 2018 r.

  • głosuj na zwycięską firmę, projekt, zespół i menedżera - głosowanie rozpoczyna się 22 października 2018 r. i potrwa do 29 października 2018 r.

  • dołącz do nas podczas wielkiej Gali CIJ Awards Polska 2018 - 6 listopada 2018 r.

 

Więcej informacji o Gali dostępnych jest na stronie wydarzenia: https://awards.cijeurope.com/pl/

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz