Business House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGTV Lighting logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach

Miasto : Warszawa
Miejsce :
Data : 12.06.2018
Godzina : 08:30 - 16:00
Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach
Jako Patron Medialny wydarzenia, wraz z organizatorami zapraszamy do udziału w Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach które odbędzie się 12 czerwca 2018 w Warszawie.

Nowe technologie przebojem wkraczają w nasze życie – także na rynek nieruchomości, pojawia się coraz więcej nowych programów i rozwiązań, by praca była coraz łatwiejsza, szybsza i tańsza, a urządzenia i maszyny coraz bardziej wszechstronne i niezawodne.

Nadszedł czas, gdy mówiąc o integracji w pracy mamy na myśli integrację człowieka z maszyną. Niezwykłym wydaje się dziś fakt, że technologia / urządzenia / maszyny są coraz bardziej dostępne, powszechne i coraz tańsze, a w codziennym wyścigu to człowiek staje się tym słabszym ogniwem…

Jako dostawcy, odbiorcy i użytkownicy produktów oferowanych i dostępnych na rynku nieruchomości mamy stale rosnące wymagania odnośnie standardów dotyczących funkcjonalności, wykończenia czy estetyki budowlanej. Z przyjemnością korzystamy z nowinek technicznych i technologicznych, które mają za zadanie przyspieszyć i ułatwić naszą pracę i życie.

Aktualnie mówiąc o technologiach przyszłości mówimy o wirtualnych spacerach, technologiach 3D, blockchainie, geofencingu, BIM (Building Information Technology), BLE (Bluetooth Low Energy), NFC (Near Field Communication).

Tymczasem firmy informatyczne dwoją się i troją, aby dostosowywać oferowane przez nich narzędzia do bieżących, rosnących, potrzeb ich użytkowników.

Podczas Forum będziemy mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi na rynku nieruchomości oraz zarządzania nieruchomościami. Będziemy mogli także podyskutować z ekspertami branży o dalszych kierunkach rozwoju technologii oraz ewolucji narzędzi obecnie dostępnych na każdym etapie cyklu życia nieruchomości.

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

Zapraszamy!


 


Kontakt z organizatorem:

Małgorzata Koperek

Project Manager

powermeetings.eu

 

tel.: +48 22 740 67 80

kom.: +48 508 921 590

faks: +48 22 672 95 89

e-mail: Malgorzata.Koperek@powermeetings.eu

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra