COTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

OFFICE SUPERSTAR

Miasto :
Miejsce :
Data : 31.08.2017
Godzina : 00:00
Status : zakończone
OFFICE SUPERSTAR
Masz wyjątkowe biuro? Pochwal się nim i zgłoś się do konkursu OFFICE SUPERSTAR!

Rozpoczął się konkurs OFFICE SUPERSTAR, organizowany przez firmę doradczą CBRE, który ma na celu wyłonienie najlepszych aranżacji biurowych w Polsce. Konkurs skierowany jest do firm i instytucji, które posiadają lub wynajmują własne biura, a ich aranżacja podkreśla kulturę organizacyjną oraz nastawienie do pracownika.

Organizacje mogą zgłaszać swoje biura w ramach 12 kategorii konkursowych m. in: na najlepszą przestrzeń konferencyjną, biuro coworkingowe, biuro innowacyjne czy najlepsze aranżacje biura w 6 wybranych branżach (w tym: prawniczej, technologicznej czy kreatywnej), na stronie www.officesuperstar.pl.

Wraz z rozwojem biznesu zmianie uległo rozumienie pojęcia biura, które nie jest już definiowane tylko jako miejsce pracy z szeregiem zagraconych biurek w open space’ach. Obecnie przestrzeń biurowa to miejsce spotkań kilku pokoleń, które łączy na jednej powierzchni różne style pracy i przyzwyczajenia. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, przestronne sale konferencyjne dedykowane spotkaniom z klientami, miejsca pracy dla grup roboczych czy strefy nieformalnych spotkań, to cechy charakterystyczne dzisiejszych miejsc pracy. Ideą konkursu OFFICE SUPERSTAR jest wyłonienie i nagrodzenie firm, które identyfikują się z takim rozumieniem biura.

Wyboru Laureatów dokona Kapituła Konkursowa, złożona z 12 ekspertów reprezentujących różne branże. Wśród nich jest m.in.: prof. dr hab. inż. architekt Ewa Kuryłowicz, Natalia Hatalska - autorka „Trendbooka”, Radosław Gajda - autor vloga „Architecture is a good idea”, Ewa Andrzejewska - redaktor naczelna „Eurobuild CEE”. Projekt organizowany jest przez firmę doradczą CBRE, a jego Partnerami są Philips Lighting oraz Grupa Nowy Styl.

Zgłoszenia do konkursu trwają do 31 sierpnia 2017 roku.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://www.officesuperstar.pl

 


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra