FYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoKontor logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoSpectra Development logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

CIJ Awards Poland 2017

Miasto : Warszawa
Miejsce : Airport Hotel Okęcie****
Data : 09.11.2017 - 10.11.2017
Godzina : 19:00 - 00:00
Status : zakończone
CIJ Awards Poland 2017
W Warszawie, po raz 16-ty odbędzie się Gala konkursu polskiej branży nieruchomości: CIJ Awards Poland 2017. Zapraszamy do udziału w tym uroczystym wieczorze, organizowanym w tym roku wspólnie przez CIJ Europe oraz powermeetings.eu.

Gala CIJ Awards Poland 2017 jest uznanym i prestiżowym wydarzeniem na polskim i europejskim rynku nieruchomości zarówno biurowych, handlowych, przemysłowych jak i mieszkaniowych. To także uroczystość, podczas której rok rocznie spotyka się duża grupa wiodących firm, kreujących nowe projekty, nowe wizje a także cały rynek nieruchomości. Warto podkreślić, że podczas Gali nagradzane będą nie tylko same inwestycje, ale także całe zespoły oraz nowatorskie koncepcje i rozwiązania.

Już po raz kolejny Organizatorzy zaproponowali wiele nowych kategorii konkursowych, dostosowanych do zmieniających się oczekiwań i wymagań firm z branży, co spotkało się z dużym uznaniem i zainteresowaniem ze strony rynku. Łącznie podczas CIJ Awards Poland 2017 uhonorowanych zostanie 37 przedsiębiorstw i instytucji w 37 kategoriach.

Kolejnych 8 wydarzeń z cyklu CIJ Awards jest organizowanych m.in. w Czechach, Rumunii, Serbii, Grecji, na Węgrzech oraz w USA.

Więcej informacji o Gali dostępnych jest pod linkiem: http://awards.cijeurope.com/pl/ 

Pracując przez okrągły rok warto zatrzymać się na chwilę i spędzić czas w miłej atmosferze wśród znajomych i przyjaciół biznesowych. Zapraszamy do rezerwacji miejsc na Gali CIJ Awards Poland 2017 już dziś.

 

Kontakt z organizatorami: 

  • Renata Kałużna, renata.kaluzna@powermeetings.eu , +48 603 386 917
  • Robert Fletcher, fletcher@cijeurope.com , +48 506 074 042

 

 

 

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra