PGE Narodowy

REM Tour II

|
Miasto : Warszawa
Miejsce : Warsaw Trade Tower
Data : 27.02.2018
Godzina : 08:30 - 15:30
Status : zakończone
Już 27 lutego br. podczas warsztatów połączonych ze zwiedzaniem WTT, dowiemy się, jak wprowadzić nietypowe rozwiązania w biurowcu.

27 lutego 2018 r. w Warsaw Trade Tower odbędzie się druga edycja warsztatów dla osób związanych z branżą nieruchomości komercyjnych, organizowanych przez redakcję magazynu „Real Estate Manager”. Tematem przewodnim wydarzenia jest budowanie relacji na linii najemca-zarządca. To jedyne tego typu wydarzenie na polskim rynku szkoleniowym, łączące praktyczną formę warsztatów ze zwiedzaniem obiektu.

Dla redakcji magazynu "Real Estate Manager" wybór lokalizacji szkolenia był oczywisty. Biurowiec WTT – ikona warszawskiego rynku nieruchomości komercyjnych jest idealnym miejscem na praktyczne szkolenie połączone ze zwiedzaniem obiektu. Program wydarzenia przewiduje prelekcje najlepszych ekspertów branży real estate, posiadających ogromne doświadczenie w obszarze komercjalizacji i rebrandingów obiektów biurowych w Polsce i na świecie. Seweryna Afanasjew (ekspert w zakresie zarządzania portfelem nieruchomości, specjalizująca się w asset management i leasingu), Agnieszka Sławomirska-Chmarzyńska (założycielka asset management Master Class), Sławomir Lisiecki (koordynator bieżącej i transakcyjnej obsługi firm), Izabela Kapil (vice president portfolio Management – Europe w firmie Heitman, pełniącej rolę asset managera WTT), Klaudia Bubak (client relations manager WTT) oraz Sebastian Świstak (associate director w Colliers International), podzielą się z uczestnikami warsztatów swoją wiedzą, zdobytą podczas długoletniej aktywności na rynku real estate.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się:

  • jak zmienić markę i budować nowy wizerunek obiektu biurowego,

  • w jaki sposób zapewnić swoim najemcom najlepsze udogodnienia i przyciągnąć ich do swojego obiektu,

  • jak w oparciu o analizę umów najmu budować solidne ekonomiczne podstawy współpracy z najemcą,

  • jak tworzyć i zarządzać marketingiem nieruchomości, by skutecznie wspomóc swój rebranding oraz jak grupować i zarządzać kosztami w całym procesie najmu,

  • jak filozofia employee well-being wpływała na wdrożenie udogodnień w Warsaw Trade Tower,

  • jak wspólna kantyna, przestrzeń dla foodtracków oraz baza rowerów i elektryczne samochody wpłynęły na postrzeganie WTT,

  • czy zaproponowany w obiekcie mix usług dla najemców odpowiada potrzebom współczesnych firm poszukujących udogodnień dla swoich pracowników,

  • jak interaktywna aplikacja dla najemców wspiera procesy komunikacji pomiędzy najemcą a zarządcą oraz czy posiadanie mobilnej platformy tworzy pole do kontaktu pomiędzy samymi najemcami.

Oprócz dużej dawki praktycznej wiedzy, warsztaty będą także świetną okazją do integracji z innymi uczestnikami oraz ekspertami, zwłaszcza podczas przerw kawowych, sesji networkingowej czy sekcji Q&A z prelegentami. Osoby , które biorą udział w REM Tour wraz z gospodarzami Warsaw Trade Tower na żywym organizmie poznają rezultaty modernizacji jednego z najbardziej znanych wieżowców w Polsce i przekonają się, w jaki sposób dokonuje się rebrandingu na tak dużą skalę.

 

Kontakt:

Angelika Majkut

redaktor prowadząca "Real Estate Manager"

ul. Polska 13, 60-595 Poznań

tel. 61 66 55 857, kom. 603 155 393

angelika.majkut@forum-media.pl

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz