Proton Office

Konferencja „Smart Buildings& Smart Cities”

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum Nauki Kopernik
Data : 16.10.2018
Godzina : 08:30 - 17:00
Status : zakończone
Konferencja „Smart Buildings& Smart Cities”
16 października br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji „Smart Buildings & Smart Cities” z cyklu Green Warsaw Conferences.

Słowem-kluczem konferencji jest nieodłącznie „zrównoważony rozwój”. Pierwszym poruszonym w tym roku tematem będzie ISO 37120, zbiór międzynarodowych norm poświęconych inteligentnym miastom. Mamy już pierwsze miasta w Polsce, którym udało się przejść proces certyfikacji. W oparciu o nowy certyfikat postaramy się na nowo zdefiniować "Smart City".

Następnym zagadnieniem, wzbudzającym, zwłaszcza w przededniu wyborów samorządowych, wiele pytań i emocji, będzie rewitalizacja miast. Na konkretnych przykładach projektów w Warszawie i Gdańsku omówione zostaną zadania i problemy, z którymi borykają się inwestorzy. I wreszcie temat, który co roku podejmujemy a mianowicie przyjazne miejsce pracy. W końcu właśnie w biurze spędzamy ponad połowę swojego życia: jak zbudować innowacyjne, elastyczne i zrównoważone miejsce pracy?

Konferencje prowadzone w ramach cyklu Green Warsaw Conferences stanowiące źródło praktycznej wiedzy i inspiracji, pomagają przedstawicielom samorządów, developerom, firmom budowlanym wdrażać nowe rozwiązania zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Organizatorem konferencji z cyklu Green Warsaw Conferences jest firma Edytor zajmująca się edukacją ekologiczną i popularyzowaniem wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju. 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.greenwarsawconferences.org.pl/

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz