PGE Narodowy

Biuro 10.0 - Akademia Najemcy

|
Miasto : Kraków
Miejsce : Nowy Styl, ul. Radzikowskiego 182
Data : 17.10.2018
Godzina : 09:00 - 13:00
Status : zakończone
Kolejne spotkanie z cyklu Akademii Najemcy już 17 października w Krakowie. Branża spotka się w Office Inspiration Centre Grupy Nowy Styl.

Wiele czynników decyduje o finalnym kształcie przestrzeni szytej na miarę potrzeb danej firmy i jej pracowników. Znając ten skomplikowany proces, zespół wykwalifikowanych ekspertów z firm Walter Herz, Billennium, Grupy Nowy Styl, Ressco oraz CluePR przygotował raport Biuro 10.0 – 10 kroków do idealnego biura. Firmy te łączy wspólny mianownik – na co dzień doradzają organizacjom w optymalizacji ich działań.


Miejsce wydarzenia – Kraków, Nowy Styl, ul. Radzikowskiego 182

Godziny szkolenia: 9:00 - 13:00

 

Podczas szkolenia zaprezentowany zostanie Raport Biuro 10.0. Pierwsza w Polsce publikacja poświęcona kwestiom aranżacji powierzchni, biurowych, optymalizacji procesu najmu oraz technicznych aspektów aranżacji biura, przygotowana przez wyspecjalizowane firmy wspierające rynek nieruchomości komercyjnych.

Raport omawia poszczególne etapy: od analizy potrzeb firmy i jej pracowników, poprzez odpowiednie rozeznanie rynku i negocjacje warunków najmu, aż po aranżację i wsparcie poprocesowe. Eksperci pokazują, jak dużym wyzwaniem dla przedsiębiorstw jest zmiana biura oraz jaki może mieć wpływ na wizerunek przedsiębiorcy.

Celem publikacji jest przedstawienie najważniejszych korzyści płynących z dobrze zrealizowanej i zaplanowanej zmiany siedziby firmy oraz uzmysłowienie roli całego procesu, podczas którego należy przeanalizować potrzeby zarówno przedsiębiorstwa, jak i aktualnych oraz przyszłych pracowników.

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.akademianajemcy.pl/biuro-10-0

Autorami Raportu są: Walter Herz, Billennium, Grupa Nowy Styl, Reesco oraz Clue PR.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz