Przedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoCity Space logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Spotkanie biznesu, nauki i administracji - ICT DAYS 2013

Już w najbliższą środę rozpocznie się trzydniowa Konferencja ICT DAYS 2013 w Gdańsku.

Uczestnicy konferencji rozmawiać będą o innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu informatyki, elektroniki i telekomunikacji, a także o jakości usług klastrowych i możliwościach pojawiających się w perspektywie finansowania 2014-2020. ICT DAYS 2013 odbywać się będzie w dniach 13-15 listopada 2013 roku na Politechnice Gdańskiej oraz w Olivia Business Centre.

 

Wydarzenie jest już czwartą edycją konferencji organizowanej przez Interizon – Pomorski Klaster ICT. Wśród prelegentów i gości spotkamy m.in. Bogdana Dombrowskiego, Wiceministra Administracji i Cyfryzacji, Dariusza Bogdana, Wiceministra Gospodarki, przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz pomorskich klastrów kluczowych, nauki i biznesu. Podejmą oni rozmowy dotyczące szans dla rozwoju branży ICT w Polsce w najbliższych latach.

 

Tegoroczna edycja konferencji wzbogacona będzie rozmowami przedstawicieli klastrów z Polski, Węgier, Czech, Słowacji, Chorwacji i Turcji, którzy dyskutować będą o podnoszeniu jakości usług świadczonych przez organizacje klastrowe. Zagadnienie to stanowić będzie motyw przewodni pierwszego dnia ICT DAYS 2013 na Politechnice Gdańskiej.

 

14 listopada, w Olivia Business Centre, zostaną podjęte takie tematy jak możliwości dla uczestników rynku w perspektywie finansowania 2014-2020. Program zakłada również prezentacje rozwiązań z zakresu informatyki, elektroniki i telekomunikacji, przygotowane przez członków Klastra i zaproszonych gości.

 

Ostatni dzień konferencji, zorganizowany w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, dotyczyć będzie współpracy klastrów z parkami naukowymi, inkubatorami przedsiębiorczości oraz innymi Instytucjami Otoczenia Biznesu.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra