ARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoKontor logoSpectra Development logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wspinaj się w Alchemii

FunClimb w gdańskiej Alchemii
W obiekcie mogą wspinać się dzieci
W wielofunkcyjnym kompleksie Alchemia w Gdańsku powstało Centrum Rozrywki w Pionie – FunClimb.

FunClimb to jeden z dwóch tego typu obiektów w Polsce i jedynie kilku na świecie. Emocje dla amatorów wspinaczki zapewnia różnorodność przeszkód oraz możliwość rywalizacji.

 

Polacy poszukują nowych sposobów spędzania wolnego czasu, zwłaszcza takich, które wymagają aktywności ruchowej. FunClimb w Alchemii daje im taką właśnie możliwość - pokonywania wysokościowych przeszkód zarówno w większym gronie, jak i samodzielnie, z rodziną, dziećmi czy przyjaciółmi. Jest to unikatowy system przeszkód i asekuracji, dzięki czemu obiekt stanowi doskonałe uzupełnienie wspinaczkowej oferty dostępnej na trójmiejskim rynku – wyjaśnia Tomasz Dąbrowski ze spółki Top Zone, będącej operatorem obiektu.

 

W centrum znajdującym się w Alchemii ulokowano 17 różnych przeszkód. Dostępne w FunClimb ścianki mają do 8 metrów wysokości. Miejsce dedykowane jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Ponadto, w obiekcie zorganizować można urodziny dla malucha czy też spotkanie integracyjne dla dorosłych. W klubie wykorzystywany jest jedynie atestowany sprzęt oraz certyfikowany amerykański system autoasekuracji TruBlue, dający możliwość samodzielnego wspinania.


0.0
Tagi: Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra