Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoTorus logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wciąż można głosować na Obiekt Roku w systemach Aluprof!

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, fot. Aluprof
Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki w Białymstoku, fot. Aluprof
Do 15 września 2014 r. internauci mogą oddawać głosy na najciekawszy budynek, który powstał w latach 2011-2013 z wykorzystaniem systemów firmy Aluprof.

Drugi etap konkursu Obiekt Roku w systemach Aluprof rozpoczął się z pierwszym dniem lipca. Zakwalifikowały się do niego 54 bryły budowlane, zlokalizowane na terenie całej Polski, w tym: Hotel Arłamów w Ustrzykach Dolnych, Nowe Muzeum Śląskie, Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni czy Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki w Białymstoku.

 

Na wybrany przez siebie obiekt internauci mogą głosować elektroniczne do 15 września br. Każdy, kto wytypuje budynek, który zdobędzie pierwszy miejsce, otrzyma od organizatora, firmy Aluprof, cenną nagrodę rzeczową. Z jednego adresu IP można oddać jeden głos dziennie.

 

Projekt, który zdobędzie największe poparcie opinii publicznej, zostanie odznaczony „Wyróżnieniem Internautów”. Całościowe ogłoszenie wyników, zarówno z konkursu dla architektów, jak i plebiscytu dla internautów, będzie miało miejsce we wrześniu br. podczas uroczystej Gali. Zdjęcia wszystkich budynków znajdują się pod adresem: konkurs.aluprof.eu


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra