Giant

Wciąż można głosować na Obiekt Roku w systemach Aluprof!

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, fot. Aluprof
Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki w Białymstoku, fot. Aluprof
Do 15 września 2014 r. internauci mogą oddawać głosy na najciekawszy budynek, który powstał w latach 2011-2013 z wykorzystaniem systemów firmy Aluprof.

Drugi etap konkursu Obiekt Roku w systemach Aluprof rozpoczął się z pierwszym dniem lipca. Zakwalifikowały się do niego 54 bryły budowlane, zlokalizowane na terenie całej Polski, w tym: Hotel Arłamów w Ustrzykach Dolnych, Nowe Muzeum Śląskie, Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni czy Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki w Białymstoku.

 

Na wybrany przez siebie obiekt internauci mogą głosować elektroniczne do 15 września br. Każdy, kto wytypuje budynek, który zdobędzie pierwszy miejsce, otrzyma od organizatora, firmy Aluprof, cenną nagrodę rzeczową. Z jednego adresu IP można oddać jeden głos dziennie.

 

Projekt, który zdobędzie największe poparcie opinii publicznej, zostanie odznaczony „Wyróżnieniem Internautów”. Całościowe ogłoszenie wyników, zarówno z konkursu dla architektów, jak i plebiscytu dla internautów, będzie miało miejsce we wrześniu br. podczas uroczystej Gali. Zdjęcia wszystkich budynków znajdują się pod adresem: konkurs.aluprof.eu


0.0
Tagi: Aluprof
Napisz pierwszy komentarz