Proton Office

Wiedza, praktyka, doświadczenie – klucz do sukcesu w biznesie

Współpracująca z Krakowskim Parkiem Technologicznym Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego rozpoczęła realizację kolejnego projektu unijnego.

W ramach programu „Wiedza, praktyka, doświadczenie – klucz do sukcesu w biznesie”, MARR organizuje płatne staże, skierowane do pracowników jednostek naukowych, pracowników naukowych, mikro-, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z Małopolski zainteresowanych współpracą z naukowcami i wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań, a także pracowników przedsiębiorstw, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w mikro-, małych i średnich firmach z województwa małopolskiego, odpowiedzialnych za rozwój innowacji lub mających kluczowy wpływ na rozwój firmy.

 

Dla firm i naukowców rekrutacja trwa do 1 września, zaś dla jednostek naukowych o pracowników przedsiębiorstw – do 30 września 2014.

 

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy pisać na adres: doswiadczenie@marr.pl.

 

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest regionalną instytucją, działającą na rzecz rozwoju województwa małopolskiego, specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorstw i świadczącą usługi m.in. w zakresie pozyskiwania środków unijnych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz