Giant

Branża nieruchomości zagra dla dzieci

Już w najbliższy czwartek odbędzie się V Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości Komercyjnych, organizowany przez JLL.

31 lipca w klubie La Playa Music Bar w Warszawie spotkają się przedstawiciele firm z sektora nieruchomości komercyjnych, by rozegrać Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej. Organizatorem tej corocznej imprezy jest firma doradcza JLL. Całkowity dochód z piątej edycji wydarzenia przekazany zostanie fundacji Happy Kids na stworzenie Domu Rodzinnego w Dąbrówce pod Zgierzem.

 

Siatkarskie emocje zostaną uzupełnione charytatywną aukcją i loterią prezentów przygotowanych przez sponsorów turnieju. Na brak atrakcji nie będą narzekać również dzieci: przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia przygotuje liczne zabawy adresowane do najmłodszych. Podczas wydarzenia odbędzie się także konkurs fotograficzny „Uchwyć niepowtarzalną chwilę”, którego sponsorem jest firma AB FOTO.

 

Coroczny Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości Komercyjnych cieszy się dużą popularnością sektora jako impreza łącząca zdrową, sportową rywalizację i wakacyjną atmosferę ze szlachetnym celem, jakim jest wsparcie najmłodszych.  W poprzedniej edycji udało nam się zebrać ponad 157 000 złotych, a w tym roku mamy nadzieję pobić ten rekord. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji i zarówno kibicowania zawodnikom w rozgrywkach, jak i wsparcia fundacji Happy Kids – powiedział Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.

 

W tegorocznych zawodach do rywalizacji staną 32 drużyny, będące reprezentacjami polskich i międzynarodowych firm z sektora nieruchomości. Zmierzą się ze sobą: Adgar Poland, Balmain Asset Management, BlackRock, BNP Paribas Real Estate, Capital Park, CBRE, Colliers, Cushman & Wakefield, Dentons, DTZ, Echo Investment, ECI, Evigo, Ghelamco, HB Reavis, Heitman, JLL, Knight Frank, Kulczyk Silverstein Properties, MLP Group, Multi Development Poland, NAI Estate Fellows, Neinver, Panattoni Europe, Prologis, PZU Inwestycje, Savills, SEGRO, Skanska, TriGranit wraz z TPA Horwarth, Unibail-Rodamco oraz Warbud.

 

Film podsumowujący zeszłoroczną edycję Charytatywnego Turnieju Siatków Plażowej:


0.0
Napisz pierwszy komentarz