PGE Narodowy

Dni Otwartych Drzwi w ICE Kraków

ICE Kraków
ICE Kraków
Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprasza na Dni Otwartych Drzwi, jakie odbędą się w sobotę (8.11) i niedzielę (9.11) w godzinach 10.00 - 16.00.

Podczas dwóch dni, każdy zainteresowany będzie mógł wejść do foyer ICE Kraków, a co pół godziny będzie rozpoczynało się oprowadzanie po Centrum Kongresowym z przewodnikiem. Zaproponowana przez organizatorów trasa pozwoli obejrzeć sale ICE Kraków, zapoznać się z rozkładem funkcjonalnym obiektu, a także historią budowy. Pracownicy opowiedzą o nazwie obiektu, a także przedstawią obecną i przyszłą działalność Centrum.

 

Dodatkową atrakcją, będzie odbywający się w niedzielę o godzinie 15:00 wykład architektów, na który obowiązują wejściówki. Specjaliści opowiedzą o koncepcji budynku oraz zastosowanych w nim rozwiązaniach architektonicznych, a także o sposobie przebiegania konkursu, w którym wyłoniono zwycięski projekt. Nie zabraknie także szczegółów dotyczących współpracy z Arata Isozaki & Associates przy projektowaniu Centrum Kongresowego. Wejściówki będą dostępne w punktach InfoKraków. Wykład odbędzie się w Sali Audytoryjnej (największej z sal ICE Kraków).

 


0.0
Tagi: ICE Kraków
Napisz pierwszy komentarz