INTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Dni Otwartych Drzwi w ICE Kraków

ICE Kraków
ICE Kraków
Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprasza na Dni Otwartych Drzwi, jakie odbędą się w sobotę (8.11) i niedzielę (9.11) w godzinach 10.00 - 16.00.

Podczas dwóch dni, każdy zainteresowany będzie mógł wejść do foyer ICE Kraków, a co pół godziny będzie rozpoczynało się oprowadzanie po Centrum Kongresowym z przewodnikiem. Zaproponowana przez organizatorów trasa pozwoli obejrzeć sale ICE Kraków, zapoznać się z rozkładem funkcjonalnym obiektu, a także historią budowy. Pracownicy opowiedzą o nazwie obiektu, a także przedstawią obecną i przyszłą działalność Centrum.

 

Dodatkową atrakcją, będzie odbywający się w niedzielę o godzinie 15:00 wykład architektów, na który obowiązują wejściówki. Specjaliści opowiedzą o koncepcji budynku oraz zastosowanych w nim rozwiązaniach architektonicznych, a także o sposobie przebiegania konkursu, w którym wyłoniono zwycięski projekt. Nie zabraknie także szczegółów dotyczących współpracy z Arata Isozaki & Associates przy projektowaniu Centrum Kongresowego. Wejściówki będą dostępne w punktach InfoKraków. Wykład odbędzie się w Sali Audytoryjnej (największej z sal ICE Kraków).

 


0.0
Tagi: ICE Kraków
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra