Proton Office

Jak opowiedzieć własny biznes?

fot. foter.com
fot. foter.com
17 listopada w gdańskim Inkubatorze odbędzie się kolejne spotkanie networkingowe, inaugurujące Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Starterze. Gościem wydarzenia będzie Jerzy Zientkowski – mówca inspiracyjny, coach, mentor i trener.

Creative Morning będzie okazją do nawiązania wielu nowych kontaktów biznesowych – tradycyjnie rozpocznie się od krótkiej sesji networkingowej, podczas której uczestnicy będą mogli się poznać i wymienić wizytówkami. Następnie Jerzy Zientkowski – mówca-informatyk, który dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w IT, na styku biznesu, sprzedaży i obsługi klienta wypracował swój własny zestaw narzędzi komunikacyjnych, pozwalających na współpracę z różnymi branżami i klientami w różnych kulturach, opowie o komunikacji w biznesie.

 

Opowiem o tym, jak słowami budować motywację, inspirację ale przede wszystkim - determinację w osiąganiu sukcesów w biznesie. Jak rozmawiać z ludźmi, jak rozmawiać z sobą i dlaczego warto wiedzieć, co się chce powiedzieć, ale o wiele bardziej warto wiedzieć, co się chce osiągnąć – zapewnia Jerzy Zientkowski.

 

Po sporej dawce wiedzy i inspiracji, uczestnicy wydarzenia ponownie będą mieli okazję do nieformalnych rozmów w networkingowej atmosferze.

 

Plan spotkania:

9.00 - 9.15 - Rejestracja uczestników i networking

9.15 - 10.15- Jerzy Zientkowski "Jak opowiedzieć własny biznes" + Q&A

10.15 - Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

 

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest bardzo ograniczona! Wymagana wcześniejsza rejestracja!

 

Więcej o wydarzeniu na stronie internetowej: creativemorningxi2014.evenea.pl.


0.0
Tagi: GIP STARTER
Napisz pierwszy komentarz