ZEFIR - POMERANIA OFFICE PARK

Gdańsk, Żabi Kruk 16

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 5493 mkw.
Biurowa : 4060 mkw.
Do wynajęcia : 4605 mkw.
Klasa biurowca: B+
Wynajem
Komercjalizacja
UNIMOR Development S.A.
80-822 Gdańsk
Żabi Kruk 16
Kontakt
zobacz kontakt
  • http://www.unimor.com.pl
  • +48 58 762 35 35
  • +48 58 762 35 30
  • komercjalizacja@unimor.com.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia budynku: 5493 mkw.
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): 17 mkw. - 4060 mkw. biurowa; 545 mkw. usługowa
Data ukończenia budowy: II H 2016
Liczba podziemnych kondygnacji: -
Liczba naziemnych kondygnacji: 4
Typowa powierzchnia piętra: 1418.9 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: 9%
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: -
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 90
Współczynnik miejsc parkingowych: 1:45

Centrum informacji dla osób przybywających do obiektu stanowi elegancko wykończona recepcja znajdująca się na parterze. Przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami zapewniają trzy nowoczesne i szybkie windy, w tym centralnie ulokowana winda panoramiczna. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia Najemcom system kontroli dostępu oraz całodobowa ochrona.

 

Na dachu budynku zaprojektowano tarasy widokowe, z których widok rozciąga się na malowniczą panoramę Gdańskiej Starówki oraz kanał Motławy. To idealne miejsce na chwilę relaksu i wytchnienia od codziennych obowiązków.

 

Na wewnętrznym dziedzińcu utworzono parking udostępniający 90 miejsc postojowych. Zapewnia on komfort oraz możliwości dojazdowe, nawet autom dostawczym. Wjazd pojazdów na parking regulowany jest poprzez karty abonamentowe.

 

Budynek Zefir został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami, aby zapewnić naszym Najemcom optymalne warunki pracy. Powierzchnie biurowe można dowolnie zaaranżować – zarówno w systemie gabinetowym, jak i open space. Obiekt gwarantuje doskonały dostęp do światła naturalnego oraz zabezpieczenie energetyczne.

Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Nie
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Nie
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Tak
Otwierane okna Tak
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Tak
Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: do uzgodnienia
Koszty eksploatacyjne: 15 PLN / mkw. / m-sc
Min. okres najmu: 5 lat
Czynsz za parking naziemny: 150 PLN / miejsce / m-sc
Czynsz za parking podziemny: -
Opis biurowca

Pomerania Office Park to zespół obiektów biurowych, na który składają się trzy nowoczesne budynki biurowo-usługowe o łącznej powierzchni ponad 17 tys. mkw. Budynki Zefir, Atol i Fala wspólnie stworzą kompleks, który idealnie wpasowuje się w zabytkową zabudowę Starego Przedmieścia.

 

Usytuowanie budynków w bezpośrednim centrum Gdańska, gwarantuje szybki dostęp do zróżnicowanej infrastruktury komunikacyjnej. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również nowa stacja SKM Gdańsk-Śródmieście. Umiejscowienie obiektu zapewnia również dogodne połączenie z kluczowymi arteriami – obwodnicą Trójmiasta i autostradą A1.

 

Lokalizacja nieruchomości jest wyjątkowa poprzez połączenie dwóch elementów. Pierwszym niewątpliwie jest idealne położenie pod względem komunikacyjnym. Dojazd do nieruchomości jest niezwykle komfortowy zarówno dla zmotoryzowanych użytkowników, jak i tych korzystających z transportu miejskiego. Drugim aspektem jest bliskość Głównego Miasta, zwanego Starówką i jego licznych atrakcji. Specyfika tej historycznej dzielnicy Gdańska sprawia, że położenie nieruchomości charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą i wysokim prestiżem.

 

Budynek ZEFIR powstał w ramach pierwszego etapu inwestycji Pomerania Office Park, realizowanej przez spółkę UNIMOR DEVELOPMENT. Elementami charakterystycznymi biurowca są doskonała lokalizacja i skomunikowanie ze wszystkimi rejonami Trójmiasta, bliskość kluczowych instytucji administracji publicznej, wysoki standard wykończenia i bardzo dobra funkcjonalność.


Biurowiec ZEFIR został oficjalnie otwarty w październiku 2016 r. W nowoczesnym obiekcie klasy B+ zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania techniczne, optymalizujące zużycie wody i energii elektrycznej, które zapewniają najemcom niskie koszty eksploatacji. Na dachu budynku zaaranżowana zostanie unikatowa strefa rekreacyjna – tarasy widokowe, z których będzie się roztaczać wyjątkowy widok panoramy Gdańska i kanału Motławy.

Inne biurowce z miasta