Interbiuro - duży

Kolejny etap - elewacja

Elewacja biurowca Zefir
Odsłonięto elewację biurowca Zefir
Zakończył się kolejny etap realizacji biurowca Zefir. Odsłonięta została elewacja obiektu, która nawiązuje do historycznej zabudowy Starego Przedmieścia. Zachęcamy do jej obejrzenia.

W gdańskim biurowcu Zefir ukończono montaż okien i fasad oraz odsłonięto elewację. Nawiąuje ona do historycznej zabudowy Starego Przedmieścia. Obiekt, realizowany w ramach kompleksu Pomerania Office Park, będzie gotowy na przyjęcie najemców na przełomie III i IV kw. br.

Biurowiec Zefir posiada cztery kondygnacje. Budynek powstający przy ul. Żabi Kruk 16 w Gdańsku swoim najemcom zoaferuje ok 4600 mkw. powierzchni biurowej i usługowej w standardzie technicznym klasy B+. Na wewnętrznym dziedzińcu zostanie zaaranżowanych ok. 90 miejsc parkingowych.

Obecnie wewnątrz biurowca Zefir realizowane są prace wykończeniowe i instalacyjne, które obejmują m. in. prace malarskie i montaż drzwi wewnętrznych oraz układanie elementów ceramicznych. Aktualnie trwa także instalacja systemów teletechnicznych, elektrycznych oraz związanych z ochroną obiektu i bezpieczeństwem przeciwpożarowym. Zakończony jest już natomiast montaż urządzeń wentylacyjnych i grzewczo-chłodzących w miejcu, w którym powstaną tarasy widokowe, tj. na dachu budynku

Firma UNIMOR Development S.A. skomercjalizowała ok. 65 proc. powierzchni całkowitej obiektu. Dotychczas największym najemcą budynku jest firma GACA System, która przeznaczy  ponad 1700 mkw. na studio odchudzania i centrum treningowe. W obiekcie znajdą się rówież siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz przestrzeń dla start-upów.

Zlokalizowany w gdańskim Śródmieściu biurowiec Zefir jest pierwszym z trzech budynków, które w przyszłości będą tworzyć kompleks biurowo-usługowy Pomerania Office Park oferujący najemcom łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni użytkowej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz