Proton Office

Nowe biura Xplanu

Artykuł

Biuro Xplan w Warszawie
Główna siedziba spółki znajduje się w warszawskim biurowcu Concept Tower
Firma Xplan, generalny wykonawca prac typu fit out, otworzyła dwa nowe biura – w Concept Tower i Centrum Biurowym Neptun.

Główna siedziba spółki znajduje się w warszawskim biurowcu Concept Tower, wybudowanym przez Concept Development. Kolorowe biuro spółki zajmuje tam blisko 300 mkw. Chcieliśmy, żeby nasza siedziba odzwierciedlała ducha firmy. Stonowane wnętrze uzupełniliśmy o szalone, kolorowe akcenty i wymyślne meble. Furorę, zarówno wśród gości, jak i pracowników robią, zlokalizowane w części recepcyjnej hokery, które przypominają w swoim wyglądzie konie na biegunach – takie, jakie pamiętamy z dzieciństwa. Ponieważ w naszym biurze często dochodzi do spotkań z klientami i wykonawcami prac, postanowiliśmy stworzyć kilka miejsc, w których mogą się one odbywać. Równie ważna w całym projekcie była przestrzeń wypoczynkowa dla pracowników. Urządziliśmy dużą kuchnię, w której nie tylko można zjeść posiłek, ale również odpocząć na wygodnej kanapie – powiedziała Zuzanna Wiak, Marketing & Development Manager Xplan. Dodatki znajdujące się w biurze zostały utrzymane w żywych barwach, charakterystycznych dla kolorystki logotypu Xplanu.

 

Na jaskrawe kolory postawiono również w gdańskim biurze spółki, zlokalizowanym w Centrum Biurowym Neptun, które zostało wybudowane przez Hines Polska. Trójmiejskie biuro, znajdujące się na czwartym piętrze budynku, zajmuje około 100 mkw.

 

Concept Tower jest 15-kondygnacyjnym budynkiem biurowym, oferującym na wynajem ok. 8 500 mkw. nowoczesnej powierzchni. W 19-kondygnacyjnym Centum Biurowym Neptun znajduje się 16 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A.


0.0
Napisz pierwszy komentarz