Echo Investment logoBusiness House logoLC Corp S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoGTV Lighting logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVantage Development S.A. logoCity Space logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowe biura Xplanu

Artykuł

Biuro Xplan w Warszawie
Główna siedziba spółki znajduje się w warszawskim biurowcu Concept Tower
Firma Xplan, generalny wykonawca prac typu fit out, otworzyła dwa nowe biura – w Concept Tower i Centrum Biurowym Neptun.

Główna siedziba spółki znajduje się w warszawskim biurowcu Concept Tower, wybudowanym przez Concept Development. Kolorowe biuro spółki zajmuje tam blisko 300 mkw. Chcieliśmy, żeby nasza siedziba odzwierciedlała ducha firmy. Stonowane wnętrze uzupełniliśmy o szalone, kolorowe akcenty i wymyślne meble. Furorę, zarówno wśród gości, jak i pracowników robią, zlokalizowane w części recepcyjnej hokery, które przypominają w swoim wyglądzie konie na biegunach – takie, jakie pamiętamy z dzieciństwa. Ponieważ w naszym biurze często dochodzi do spotkań z klientami i wykonawcami prac, postanowiliśmy stworzyć kilka miejsc, w których mogą się one odbywać. Równie ważna w całym projekcie była przestrzeń wypoczynkowa dla pracowników. Urządziliśmy dużą kuchnię, w której nie tylko można zjeść posiłek, ale również odpocząć na wygodnej kanapie – powiedziała Zuzanna Wiak, Marketing & Development Manager Xplan. Dodatki znajdujące się w biurze zostały utrzymane w żywych barwach, charakterystycznych dla kolorystki logotypu Xplanu.

 

Na jaskrawe kolory postawiono również w gdańskim biurze spółki, zlokalizowanym w Centrum Biurowym Neptun, które zostało wybudowane przez Hines Polska. Trójmiejskie biuro, znajdujące się na czwartym piętrze budynku, zajmuje około 100 mkw.

 

Concept Tower jest 15-kondygnacyjnym budynkiem biurowym, oferującym na wynajem ok. 8 500 mkw. nowoczesnej powierzchni. W 19-kondygnacyjnym Centum Biurowym Neptun znajduje się 16 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra