Forbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoINTER-BUD logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoVantage Development S.A. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowi najemcy w Neptunie

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
Nowych najemców zyskuje Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku. Na parterze budynku zagościły dwa lokale usługowe.

Do biurowca wprowadził się niedawno MacLife – serwis produktów marki Apple. W Centrum Biurowym Neptun w Gdańsku otworzyła się także piekarnio-ciastkarnia Gorąco Polecam. Nowakowski. W obu procesach wynajmu spółkę GTC, właściciela nieruchomości, reprezentowała firma Knight Frank.

Obecność salonu MacLife oraz punktu Gorąco Polecam. Nowakowski. wzbogaca ofertę usługową Centrum Biurowego Neptun w Gdańsku. To bardzo potrzebne lokale. Najemcy i nie tylko, z pewnością bardzo szybko docenią dostępność znanych marek i będą je tłumnie odwiedzać – komentuje Joanna Gomułkiewicz, Negocjator w Knight Frank. 

Centrum Biurowe Neptun to obiekt biurowy klasy A w Gdańsku. Budynek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości biurowych w Trójmieście. Obiekt znajduje się przy alei Grunwaldzkiej, która stanowi jedną z głównych arterii łączącej centrum Gdańska z Sopotem i Gdynią. 


2.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra