Biuro z widokiem

ReflexSun - Rolety Screen (Refleksole)
Wielu pracowników chciałoby mieć biuro z widokiem na okolicę. Często jednak okna w ich miejscu pracy są zasłonięte, by chronić biuro przed ciepłem i słońcem. Na szczęście ochronę przed słońcem i widoki z okna można pogodzić.

 

Pomieszczenia z niezasłoniętymi oknami są więc bardzo dobrym miejscem pracy. Niestety często, zwłaszcza w upalne i słoneczne dni, widok z okna jest mocno ograniczany różnego rodzaju zasłonami, roletami czy żaluzjami. Dzieje się tak, ponieważ słońce mocno nagrzewa wnętrza i pracownicy szukają sposobów, by się przed tym ustrzec. Jak zatem połączyć ochronę przed słońcem z zapewnieniem pracownikom optymalnych warunków? Z pomocą przychodzą rolety screen (refleksole). Zapewniają one bardzo dobre parametry termiczne, umożliwiając swobodne wyglądanie przez okno. Rolety screen (refleksole) produkowane przez firmę ReflexSun to osłony zewnętrzne, które montuje się na oknach. Materiał, z którego są wykonywane, nie przepuszcza promieniowania cieplnego, a co za tym idzie pomaga utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz pomieszczeń. Jednocześnie nie są one barierą dla światła dziennego, a miejsce pracy pozostaje jasne i dobrze doświetlone. Specjalistyczne rolety zewnętrzne umożliwia także swobodne spoglądanie na zewnątrz przeciwdziałając tym samym poczuciu zamknięcia. Pozwala na to siateczkowa struktura tkaniny.

Dostęp do naturalnego światła i widok z okna są ważne dla pracowników biur, dlatego cenią sobie oni pomieszczenia z niezasłoniętymi oknami. Jednocześnie odsłonięte okna nie muszą oznaczać dyskomfortu w słoneczne i upalne dni. Korzystając ze specjalistycznych rolet można zapewnić sobie ochronę przed nagrzewaniem biura nie tracąc walorów widoku z okna.  

 

  • 1
  • 2

5.0
Napisz pierwszy komentarz