Giant

Cięte kwiaty, czyli splendor potrzebny od zaraz

Kwiatowa świeżość, czyli hortensja i tulipany (fot. Kwiaty dla Biura)
Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego warto zadbać o każdy detal, aby odbiór danej przestrzeni był pozytywny. Niekwestionowanym liderem robienia dobrego wrażenia są rośliny, a zwłaszcza cięte, świeże kwiaty efektownie ułożone w wazonie.

O pierwsze wrażenie warto zadbać

Pierwsze wrażenie nie pozostaje bez wpływu na to jak potoczą się dalsze relacje między ludźmi (np. relacje z klientem) czy jak rozwinie się dana sytuacja (np. rozmowa biznesowa). W jego budowaniu ważny jest m.in. wizerunek miejsca i to właśnie dlatego firmy troszczą się o to, jak wygląda ich biuro. Zależy im bowiem na tym, by każdy kto odwiedza ich siedzibę miał pozytywny odbiór wnętrza, a tym samym pozytywnie ocenił całą organizację. Niejednokrotnie klienci sięgając po jakąś usługę czy produkt wybierają kierując się głównie obrazem firmy, która je dostarcza. Ludzie skłonni są do opiniowania, a kreowanie odpowiedniego obrazu w ich świadomości to obecnie jeden z głównych celów marketingowych. W dzisiejszych czasach dużej konkurencji na rynku wszelkie działania związane z wyróżnieniem się wśród innych są szczególnie istotne. Jednym z elementów, którym firmy starają się podkreślić swój prestiż są świeże kwiaty. 

Dlaczego kwiaty?
 
Kwiaty sprawiają, że dane wnętrze wydaje się być bardziej przytulne. Oddziałują także na samopoczucie, pozwalają na redukcję stresu i relaks. Dlatego są one ważnym elementem budującym pozytywny wizerunek. Wiele firm poza kwiatami doniczkowymi decyduje się też na to, by w ich siedzibie pojawiły się kwiaty cięte. Wybierając je należy pamiętać, że muszą być one świeże. Zadbane bukiety sugerują odwiedzającym biuro, że w danej firmie dba się o najmniejsze szczegóły. Na szczęście firmy nie muszą same martwić się dbaniem o regularną wymianę kwiatów w wazonach, lecz mogą one skorzystać z usług specjalistów. Kwiatowi fachowcy potrafią zadbać o kwiaty, dobrać je do danego pomieszczenia zgodnie z wymaganiami ich gatunków, a także tak, by pasowały do wnętrza i dobrze się z nim komponowały. 

Dla nas dostarczanie kwiatów to nie tylko co poniedziałkowy obowiązek. To przede wszystkim zabawa kolorem, formą czy zapachem. To kreowanie czarodziejskiego bujnego lasu. Smakowanie słonecznego lata. Malowanie bajecznym kolorem. Rozpływaniem się w zmysłowych aromatach. To również rozbudzanie ciekawości i zainteresowania ze strony kontrahenta co dziś nowego stworzymy. Lubimy wymyślać nowe kompozycje, aby jak najmniej się powtarzać i zaskakiwać Klientów, ale przede wszystkim siebie. Dlatego układanie kwiatów ciętych to dla nas nieustanna przyjemność, którą oddajemy naszym Klientom – dodaje Kinga Dzwonnik, właścicielka firmy Kwiaty dla Biura.

 

  • 1
  • 2

2.0
Napisz pierwszy komentarz