Giant

Cięte kwiaty, czyli splendor potrzebny od zaraz

Kwiatowa świeżość, czyli hortensja i tulipany (fot. Kwiaty dla Biura)
Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego warto zadbać o każdy detal, aby odbiór danej przestrzeni był pozytywny. Niekwestionowanym liderem robienia dobrego wrażenia są rośliny, a zwłaszcza cięte, świeże kwiaty efektownie ułożone w wazonie.

 

Bukiety w biurowcach

Cięte kwiaty doskonale sprawdzają się w wielu miejscach w biurze. Często można spotkać je już na recepcji. Strefa wejściowa biurowca to przestrzeń, której wystrój jest szczególnie ważny, ponieważ stanowi ona swoistą wizytówkę całego obiektu. To miejsce, które wita pracowników biura oraz gości i stanowi zapowiedź tego, co czeka ich wewnątrz budynku. Drugim miejscem w biurze, w którym często znajdują się cięte kwiaty jest sala konferencyjna. To w niej często prowadzone są spotkania z klientami, dlatego ważne jest to, by działała ona jak kolejna wizytówka firmy. Świeże kwiaty dodają uroku takiemu miejscu, a wpływając pozytywnie na samopoczucie klienta mogą ułatwić prowadzenie biznesowych rozmów. Obecność zadbanych roślin sugeruje także klientowi, że firma dba o każdy szczegół, nawet tak pozornie błahy jak kwiaty, co może dodatkowo zachęcić go do podjęcia współpracy.

Ukwiecone wydarzenia

Pierwsze wrażenie ma ważne znaczenie również podczas różnych wydarzeń. Na imprezach, wystawach, konferencjach, targach itd. coraz częściej pojawiają się bukiety świeżych kwiatów. Widok świeżych kwiatów działa na zmysły, wywołuje miłe skojarzenia, a tym samym sprawia, że uczestnicy lepiej wspominają dane wydarzenie. 

 

Firmy coraz częściej dbają o to, by w ich siedzibach pojawiały się kwiaty. W ten sposób dbają one o schludny wygląd i estetykę miejsca, w którym goszczą kontrahentów. Obecność roślin w biurze wpływa na pierwsze wrażenie klientów i buduje pozytywny wizerunek firmy. Warto pamiętać, że dziś, w czasach konkurencji i nasycenia rynku dbanie o wizerunek przedsiębiorstwa jest bardzo ważnym działaniem marketingowym. 

 

  • 1
  • 2

2.0
Napisz pierwszy komentarz