Tétris Poland logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoRIS Kotes logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoGTV Lighting logoTorus logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Eclipse zaprasza najemców

Biurowiec Eclipse
We Wrocławiu w pobliżu Toru Wyścigów Konnych powstał nowy, kameralny biurowiec. Co może zaoferować przyszłym najemcom, gdzie dokładnie się znajduje, z czym wiąże się jego nazwa? Dowiedz się więcej i poznaj Eclipse!

 

Lokalizacja Eclipse

Jedną z ważnych dla najemców cech biurowca jest jego lokalizacja. Biurowiec Eclipse znajduje się przy ul. Jeździeckiej 19, a zatem w pobliżu Alei Karkonoskiej, czyli przy kluczowym węźle komunikacyjnym. Takie umiejscowienie obiektu umożliwia doskonałą komunikację zarówno z różnych dzielnic Wrocławia, jak i z innych miast Polski. Jego lokalizacja zapewnia pracownikom sprawny dojazd do biura również środkami komunikacji miejskiej, ponieważ wystarczy im zaledwie 5 minutowy spacer, by znaleźć się na przystanku tramwajowym i 3 minuty, by dojść do przystanku autobusowego. 

 

 

Plusem tej lokalizacji jest nie tylko bliskość węzłów komunikacyjnych, ale także sąsiedztwo terenów zielonych. Eclipse znajduje się w pobliżu Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach. Tor oferuje użytkownikom różne formy rekreacji, a także posiada ofertę przeznaczoną dla biznesu, w której zakres wchodzą m.in. wynajem terenu czy gonitwy tytularne. W niewielkiej odległości od biurowca Eclipse znajduje się także Park Kleciński. Jego bliskość może dla przyszłych pracowników stanowić zachętę do rekreacyjnych spacerów po pracy.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra