Podium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBusiness House logoPorto Office B Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoCHB14 logoSchüco International Polska logoEkodom Deweloper logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTork logoFuture Processing logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDuda Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoKontor logoAluprof S.A. logoEcho Investment logoGTV Lighting logoCity Space logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Eclipse zaprasza najemców

Biurowiec Eclipse
We Wrocławiu w pobliżu Toru Wyścigów Konnych powstał nowy, kameralny biurowiec. Co może zaoferować przyszłym najemcom, gdzie dokładnie się znajduje, z czym wiąże się jego nazwa? Dowiedz się więcej i poznaj Eclipse!

 

Lokalizacja Eclipse

Jedną z ważnych dla najemców cech biurowca jest jego lokalizacja. Biurowiec Eclipse znajduje się przy ul. Jeździeckiej 19, a zatem w pobliżu Alei Karkonoskiej, czyli przy kluczowym węźle komunikacyjnym. Takie umiejscowienie obiektu umożliwia doskonałą komunikację zarówno z różnych dzielnic Wrocławia, jak i z innych miast Polski. Jego lokalizacja zapewnia pracownikom sprawny dojazd do biura również środkami komunikacji miejskiej, ponieważ wystarczy im zaledwie 5 minutowy spacer, by znaleźć się na przystanku tramwajowym i 3 minuty, by dojść do przystanku autobusowego. 

 

 

Plusem tej lokalizacji jest nie tylko bliskość węzłów komunikacyjnych, ale także sąsiedztwo terenów zielonych. Eclipse znajduje się w pobliżu Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach. Tor oferuje użytkownikom różne formy rekreacji, a także posiada ofertę przeznaczoną dla biznesu, w której zakres wchodzą m.in. wynajem terenu czy gonitwy tytularne. W niewielkiej odległości od biurowca Eclipse znajduje się także Park Kleciński. Jego bliskość może dla przyszłych pracowników stanowić zachętę do rekreacyjnych spacerów po pracy.

 

Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra