Echo Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoGTV Lighting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoSpectra Development logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoKontor logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Eclipse zaprasza najemców

Biurowiec Eclipse
We Wrocławiu w pobliżu Toru Wyścigów Konnych powstał nowy, kameralny biurowiec. Co może zaoferować przyszłym najemcom, gdzie dokładnie się znajduje, z czym wiąże się jego nazwa? Dowiedz się więcej i poznaj Eclipse!

 

Lokalizacja Eclipse

Jedną z ważnych dla najemców cech biurowca jest jego lokalizacja. Biurowiec Eclipse znajduje się przy ul. Jeździeckiej 19, a zatem w pobliżu Alei Karkonoskiej, czyli przy kluczowym węźle komunikacyjnym. Takie umiejscowienie obiektu umożliwia doskonałą komunikację zarówno z różnych dzielnic Wrocławia, jak i z innych miast Polski. Jego lokalizacja zapewnia pracownikom sprawny dojazd do biura również środkami komunikacji miejskiej, ponieważ wystarczy im zaledwie 5 minutowy spacer, by znaleźć się na przystanku tramwajowym i 3 minuty, by dojść do przystanku autobusowego. 

 

 

Plusem tej lokalizacji jest nie tylko bliskość węzłów komunikacyjnych, ale także sąsiedztwo terenów zielonych. Eclipse znajduje się w pobliżu Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach. Tor oferuje użytkownikom różne formy rekreacji, a także posiada ofertę przeznaczoną dla biznesu, w której zakres wchodzą m.in. wynajem terenu czy gonitwy tytularne. W niewielkiej odległości od biurowca Eclipse znajduje się także Park Kleciński. Jego bliskość może dla przyszłych pracowników stanowić zachętę do rekreacyjnych spacerów po pracy.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra