EURO STYL Spółka Akcyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGhelamco Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoLC Corp S.A. logoTétris Poland logoPRO-INVEST S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPodium Investment logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoGTV Lighting logoBusiness House logoDuda Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEkodom Deweloper logoSchüco International Polska logoCHB14 logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Eclipse zaprasza najemców

Biurowiec Eclipse
We Wrocławiu w pobliżu Toru Wyścigów Konnych powstał nowy, kameralny biurowiec. Co może zaoferować przyszłym najemcom, gdzie dokładnie się znajduje, z czym wiąże się jego nazwa? Dowiedz się więcej i poznaj Eclipse!

 

Lokalizacja Eclipse

Jedną z ważnych dla najemców cech biurowca jest jego lokalizacja. Biurowiec Eclipse znajduje się przy ul. Jeździeckiej 19, a zatem w pobliżu Alei Karkonoskiej, czyli przy kluczowym węźle komunikacyjnym. Takie umiejscowienie obiektu umożliwia doskonałą komunikację zarówno z różnych dzielnic Wrocławia, jak i z innych miast Polski. Jego lokalizacja zapewnia pracownikom sprawny dojazd do biura również środkami komunikacji miejskiej, ponieważ wystarczy im zaledwie 5 minutowy spacer, by znaleźć się na przystanku tramwajowym i 3 minuty, by dojść do przystanku autobusowego. 

 

 

Plusem tej lokalizacji jest nie tylko bliskość węzłów komunikacyjnych, ale także sąsiedztwo terenów zielonych. Eclipse znajduje się w pobliżu Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach. Tor oferuje użytkownikom różne formy rekreacji, a także posiada ofertę przeznaczoną dla biznesu, w której zakres wchodzą m.in. wynajem terenu czy gonitwy tytularne. W niewielkiej odległości od biurowca Eclipse znajduje się także Park Kleciński. Jego bliskość może dla przyszłych pracowników stanowić zachętę do rekreacyjnych spacerów po pracy.

 

Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra