PGE Narodowy

Wiosna w pracy - czyli biuro jak pory roku Vivaldiego

Wiosenne dekoracje do biura, fot. materiały prasowe Tétris
Wiosenne dekoracje do biura, fot. materiały prasowe Tétris
Projektowanie przestrzeni biurowych to dziś nie tylko kwestia zapewnienia odpowiedniego środowiska do efektywnej pracy czy też stworzenia wizytówki firmy w kontaktach biznesowych. To także, a może przede wszystkim, ważny element wizerunku pracodawcy.

Dlatego coraz więcej firm dba o to, by ich biura były komfortowe, elastyczne i pozytywnie wpływały na odbiór marki. Dlatego już na etapie projektu warto pomyśleć całościowo o funkcjach i designie, także o prostych sposobach na dostosowanie wyglądu wnętrza do rytmu zmieniających się pór roku.

 

Sezonowe dekoracje

 

Dzisiejsze profesjonalnie zaprojektowane przestrzenie biurowe tworzą dobry klimat do działania, łącząc funkcjonalne strefy do pracy z miejscami relaksu. Aranżacja przestrzeni, użyte kolory i materiały oddają charakter marki. Efektu ożywienia biura dodaje zastosowanie sezonowych dekoracji.

 

Niejednokrotnie zmiana pory roku i święta kojarzą się z kwiatami w wazonach na recepcji biura czy też naprędce kupionym koszykiem z pisankami i zajączkami. Eksperci od projektowania przestrzeni z firmy Tétris dbają o to, aby w realizowanych przez nich powierzchniach dekoracje były dobrze wkomponowane i tworzyły pozytywnie zaskakującą scenografię dla codziennej pracy.

 

Podchodząc do projektowania wnętrza myślimy całościowo o dopasowaniu go do oczekiwań danej firmy i jej pracowników. Lubimy też wychodzić o krok do przodu i wzbogacać projekt o estetyczne, spójne ze stylistyką danej firmy, ale wyróżniające się sezonowe dekoracje. Przygotowujemy dla klientów rozwiązania, które są od początku wkomponowane w wystrój i pozwalają na szybkie, efektowne przearanżowanie przestrzeni w ciągu roku – Danuta Barańska, Creative Director w Tétris.

 

Wiosenny wystrój wnętrza

 

W swoim biurze w Warsaw Spire Tétris zaprojektował elementy wiosennego wystroju z dominującą trawiastą zielenią w formie wykładziny. W połączeniu z kwiatami i gustownymi ozdobami tworzy się pozytywna atmosfera sprzyjająca poczuciu odprężenia i relaksu. Zimą ta sama przestrzeń zyskuje odmienny wygląd np. z ciepłą czerwienią i białymi dekoracjami wprowadzającymi też świąteczny nastrój.

 

Staramy się myśleć niestandardowo i unikać ‚sztampowych’ rozwiązań. Najlepiej sprawdzają się proste pomysły w dobrym, jakościowym wykonaniu. Reagujemy też na wyjątkowe okoliczności. W naszej ostatniej bożonarodzeniowej dekoracji kolorystyka nawiązaliśmy do 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości – Danuta Barańska, Creative Director w Tétris

 

 

 


0.0
Tagi: Tetris
Napisz pierwszy komentarz