Giant

Miejsce, w którym króluje równowaga

Zgiełk, hałas, na korytarzach mijasz dziennie setki obcych osób. Nie zatrzymasz się na chwilę. Nie ma gdzie i nie ma z kim. Najwyżej szybka kawa, rozmowa o niczym. To wielki biurowiec, korporacja, nieprzyjazne, anonimowe miejsce. Siadasz przy biurku. Patrząc w okno, myślisz o tym jak uciec.

Wola. Róg ulicy Ordona i Wschowskiej. Ja pracuję właśnie tu. W EQ2. To też biurowiec, ale butikowy. Znam wszystkich w budynku, choć nie wszyscy są z mojej firmy. Codziennie widujemy się w okolicznych bistro w porze lunchu. Wychodzimy z laptopem na patio, żeby złapać słońce. Mamy podopiecznych, którymi chcemy się wspólnie opiekować. Obserwacja ich pracy pozwala na głębokie przemyślenia naszej roli w świecie. Dziś moja kolej sprawdzić, jak na dachu EQ2 pracują pszczoły. 


Jak widzisz, jest w Warszawie alternatywa dla Warszawy. 


Inwestor EQ2 , rekomenduje zachowanie równowagi. Budynek zlokalizowany jest na tyle blisko centrum Warszawy, aby uniknąć kłopotów komunikacyjnych i zapewnić szeroką możliwość korzystania z transportu publicznego. Niewielka odległość do nowego odcinka II linii metra oraz do Dworca Zachodniego sprawia, że z EQ2 można szybko dostać się wszędzie –do Śródmieścia, jak i na Lotnisko Chopina. Z drugiej strony budynek jest na tyle oddalony od centrum, że zgiełk miasta tu nie dociera. A na lunch czy spotkanie można iść do Parku Sowińskiego lub Moczydło. 


Równowaga dotyczy nie tylko lokalizacji. Inwestorowi zależy przede wszystkim na najpełniejszym wykorzystaniu możliwości jakie daje dzielnica. Pracujący w budynku znajdą w pobliżu wszystko, czego mogą potrzebować – od sklepów spożywczych, przez restauracje, do klubów fitness czy publicznych bibliotek. 


Budynek EQ2 łączy miejsce pracy z naturą i sztuką. Tworzy wyjątkową, klimatyczną mieszankę dla szukających inspiracji i niebagatelnego miejsca pracy. EQ2 posadowiono w otoczeniu zieleni. Do niej też będzie nawiązywał wystrój wewnątrz budynku. Z kolei na dachu EQ2 znajdzie się miejsce dla miejskich uli i pszczół, tak ważnych dla rozwoju okolicznej zieleni i biosystemu Odolan.


W EQ2 będzie można także czerpać inspirację wprost z piękna zawartego w sztuce. Kamienica w pobliżu budynku stanie się galerią twórczości młodych artystów, dając możliwość aktywizacji lokalnej społeczności, której istotną częścią stanie się EQ2 i jego najemcy. 


Tak budują specjaliści


Inwestorem EQ2 jest Waryński S.A. Grupa Holdingowa, aktywna od wielu lat na rynku nieruchomości. Inwestycje powstające dzięki specjalistom z wieloletnim i bardzo szerokim doświadczeniem w wielu dziedzinach służą i będą służyły za przykład wzorowo wykonanego projektu. Nie ma wątpliwości, że EQ2  stanie się jednym z nich.


Więcej informacji dotyczących budynku  EQ2 można znaleźć na stronie www.eq2.pl.


0.0
Napisz pierwszy komentarz