Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Biurowiec na sprzedaż

Biurowiec EQlibrium
Waryński S.A. sprzedaje zlokalizowany na warszawskiej Woli biurowiec Eqlibrium. Atutami obiektu są lokalizacja i silne portfolio najemców.

Spółka Waryński S.A. wystawiła na sprzedaż biurowiec EQlibrium. Obiekt został oficjalnie otwarty w czerwcu 2017 r. Budynek jest w pełni skomercjalizowany. Jego czołowym najemcą jest PGNiG Obrót Detaliczny, który w obiekcie zajmuje ponad 7000 mkw. powierzchni. Biurowiec znajduje się u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli. W transakcji sprzedaży spółce Waryński doradza BNP Paribas Real Estate

EQlibrium to pierwszy projekt Waryński S.A. na rynku biurowym i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nasz debiut okazał się zdecydowanym sukcesem. O potencjale budynku świadczy m.in. ogromne zainteresowanie ze strony najemców. Oddajemy na rynek budynek, który nie tylko spełnia wszystkie kryteria nowoczesnej przestrzeni biurowej, ale może również pochwalić się doskonałą lokalizacją i prestiżowym gronem najemców, w tym jednej z czołowych spółek Skarbu Państwa – mówi Mirosław Łoziński, prezes zarządu Waryński S.A.

EQlibrium oferuje 9549 mkw. powierzchni biurowej i 870 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Obiekt posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Do dyspozycji użytkowników biurowca powstał parking na rowery wraz z szatniami, a także zlokalizowana na parterze strefa usługowa. Autorem projektu biurowca EQlibrium jest pracownia architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy sp. z o.o

Oprócz PGNiG w gronie najemców EQlibrium znajdują się SGS Polska sp. z o.o., dystrybutor komercyjnych urządzeń chłodniczych i części metalowych do maszyn rolniczych – Holding Firm Krimarg oraz spółka OptiBuy sp. z o.o., firma doradcza działająca w obszarze zarządzania zakupami, optymalizacji wydatków i wdrażania systemów IT oraz Global Sourcingu. Powierzchnię usługową zajęła m.in. sieć siłowni Fitness 24 Seven.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz