Biuro z widokiem na Warszawę i płytę ulubionego stadionu Biało-Czerwonych

|
Pandemia koronawirusa zmieniła postrzeganie wielu kwestii. Jednym z obszarów, w którym zauważalne są zmiany, jest rynek biurowy. Oczekujemy nie tylko komfortowej przestrzeni biurowej, ale przede wszystkim bezpiecznej.

Nie chcemy rezygnować z dotychczas znanych nam udogodnień, lecz szukamy miejsca, które wpisze się we wszystkie potrzeby. Nadal ważna pozostaje lokalizacja biura, skomunikowanie z innymi częściami miasta oraz dostępność miejsc parkingowych. PGE Narodowy to obiekt, który oferuje nie tylko wszystkie te rozwiązania, ale także biura z widokiem na Warszawę i płytę ulubionego stadionu Biało-Czerwonych.

Rynek biurowy w Warszawie

W III i IV kw. 2020 roku zauważalny był już wpływ Covid-19 na wyniki rynku biurowego. Obserwuje się spadek zainteresowania najemców powierzchnią biurową, co ma swoje odzwierciedlenie w zmniejszeniu wynajętej powierzchni. Chętniej pozostają oni w biurach, które wynajmowali – często nie myśląc o poszukiwaniu nowej lokalizacji czy ekspansji na dodatkową powierzchnię.

Zatem, jakiej powierzchni biurowej szukają najemcy w dobie pandemii koronawirusa, która ogarnęła cały świat?

Powierzchnia biurowa na PGE Narodowym

PGE Narodowy oferuje atrakcyjną powierzchnię biurową, której atutem jest prestiżowa lokalizacja. Na korzyść obiektu przemawia widok na Warszawę oraz płytę stadionu. Na parkingu podziemnym przewidziano niemal 2000 miejsc parkingowych. Obiekt jest dobrze skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami stolicy.

Na 10 tys. mkw. powierzchni komercyjnej znajdują się niewielkie biura (od 40 mkw.), a także wielkopowierzchniowe moduły (od 680 mkw. do 1500 mkw.). Bez względu jednak na metraż, powierzchnia biurowa wykorzystuje nowoczesne rozwiązania techniczne, które zapewniają komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.

PGE Narodowy z uwagi na to, że otwiera przed najemcami więcej możliwości niż typowe biurowce, nazywany jest magnesem dla przedsiębiorców. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wielofunkcyjność obiektu. To nie tylko ulubiony stadion Biało-Czerwonych. Ta spektakularna arena jako jedyna w tej części Europy należy do elitarnej grupy „UEFA Elite Stadiums”.

Jak przekonuje Włodzimierz Dola, prezes zarządu PL.2012+ Sp. z o.o., operatora PGE Narodowego, obiekt może być źródłem inspiracji dla pracowników: – Najemcy biur są w samym centrum organizacji setek największych i najbardziej prestiżowych spotkań biznesowych, społecznych oraz rozrywkowych, które odbywają się na terenie obiektu. Renomowane konferencje branżowe oraz wielkie widowiska – mecze piłkarskie, siatkarskie, żużlowe, koncerty światowych gwiazd – są dla pracowników źródłem codziennych inspiracji, pobudzają kreatywność, a co za tym idzie zwiększają efektywność pracy (…) Wierzę, że jakość powierzchni biurowych odzwierciedla się właśnie w zadowoleniu oraz dobrym samopoczuciu pracowników, które z kolei zwiększa ich efektywność oraz zaangażowanie.

Na uwagę zasługuje także fakt, że PGE Narodowy znajduje się w pobliżu terenów zielonych o powierzchni 10 ha, co pozwala realizować trend biophilic design. Zastosowanie szklanych elewacji w obiekcie doświetla wnętrza za pomocą naturalnego światła. Ponadto cyklicznie odbywają się bezpłatne warsztaty biegowe, rolkarskie oraz kolarskie na promenadzie obiektu. Dzięki temu pracownicy biur mogą korzystać z urozmaiconych form aktywności fizycznej.
 

Oferta PGE Narodowy – dla kogo?

Dzięki dużej wielofunkcyjności i uniwersalności obiektu,z oferty PGE Narodowego mogą skorzystać m.in.: startupy, małe i średnie polskie firmy, a także globalne korporacje. To miejsce, które wspiera biznes – i ten duży, i ten mały. PGE Narodowy jest silną marką, rozpoznawalną w Polsce oraz na świecie.

Atutem PGE Narodowego jest możliwość elastycznej formy współpracy, co pozwala wypracować najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego najemcy. Włodzimierz Dola zapewnia: – Współpracujemy z największymi, ale pomagamy również wejść na rynek nowym graczom, którzy czują, że dopiero na PGE Narodowym mogą rozwinąć skrzydła (…) Odpowiednia lokalizacja i przestrzeń biurowa, którą niewątpliwe zapewnia PGE Narodowy, to jeden z kluczowych czynników tworzenia innowacyjnego i skutecznego biznesu.

Aktualnie w obiekcie swoje biura ma kilkadziesiąt firm, które zajmują ok. 75 proc. dostępnej przestrzeni biurowej. Najemcy wybierają PGE Narodowy z uwagi na atrakcyjną lokalizację, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, dostęp do terenów zielonych, obecność ciekawych wydarzeń oraz procedury bezpieczeństwa wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa.

Rynek biurowy w erze pandemii koronawirusa

Pandemia koronawirusa skłoniła wiele firm do przejścia na pracę w systemie hybrydowym lub wyłącznie zdalnym. Przedsiębiorstwa na nowo szacowały swoje zapotrzebowanie na powierzchnię biurową, szukając oszczędności oraz rozwiązań podnoszących poziom bezpieczeństwa pracowników w tym trudnym okresie.

Na PGE Narodowym wprowadzono szereg rozwiązań, których zadaniem jest zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa pracowników w związku z pandemią. Arena została przystosowana do obowiązujących wymagań.

Na terenie obiektu znajdują się dyspensery z płynem do dezynfekcji. Ponadto stadionowy system komunikacyjny został rozszerzony o instrukcje dotyczące bezpieczeństwa oraz odpowiedniej higieny. Zarządzający obiektem wprowadzili obowiązek kontroli temperatury ciała. Części wspólne są także częściej czyszczone i dezynfekowane. Duża przestrzeń pozwoliła wprowadzić szereg rozwiązań, które sprawiają, że pracownicy czują się bezpiecznie w zajmowanych biurach.


0.0
Napisz pierwszy komentarz