Agrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoBusiness House logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pomarańczowa Ciuchcia w kompleksie biurowym

W warszawskim kompleksie Adgar powstało prywatne przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia. Uroczyste otwarcie nastąpi już 1 września.

Pomarańczowa Ciuchcia to największa w Polsce sięć niepublicznych przedszkoli. Otwarcie obiektu w mieszczącym się przy ul. Postępu 17B w kompleksie Adgar planuje się na 1 września br. W ten dzień, pomiędzy 10.00 a 14.00, odbędzie się spotkanie mające na celu zapoznanie najmłodszych z placówką. Przedszkole przeznaczone jest dla 100 dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Jak mówi Jacek Wawer, dyrektor przedszkoli Pomarańczowa Ciuchcia:  Przygotowaliśmy dla najmłodszych mnóstwo atrakcji, które pozwolą zapoznać się z nowym miejscem i nauczycielami.

Eyal Litwin z Adgar Investments & Development Ltd.:  Bardzo się cieszę, że przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia rozpocznie działalność w naszym kompleksie budynków biurowych. Dzięki temu od 3 września osoby pracujące w Adgar Plaza oraz w okolicy będą mogły pozostawiać swoje pociechy pod najlepszą opieką tuż obok swojego biura i zaoszczędzić czas na dojazdach. Jestem przekonany, że przedszkole będzie spełniało najwyższe standardy w zakresie wyposażenia, warunków i bezpieczeństwa najmłodszych.

Przedszkole zajmuje 637 m kw. powierzchni na parterze budynku Adgar Plaza B. W placówce znajduje się 7 sal o wysokim standardzie. Najmłodsi będą mogli korzystać również z ogrodzonego i dobrze wyposażonego placu zabaw, mieszczącego się przy budynku. W sąsiedztwie placówki umiejscowiony jest także basen oraz sala gimnastyczna.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
mantra