Giant

Coś więcej niż biurowiec

BeYOURSeLF
BeYOURSeLF
Po gruntownej modernizacji Adgar BIT powraca na stołeczny rynek. W jednym miejscu znajdą się trzy koncepty najmu.

13 września 2018 r. to dzień, w którym oficjalnie na nowo został otwarty Adgar BIT. Otwarciu towarzyszyła formuła REM Tour. Przed modernizacją obiekt przy ul. Konstruktorskiej nosił nazwę Adgar Business Centre II. Na stołeczny rynek obiekt powraca pod hasłem „ Vibrant with life” i wg założeń inwestora ma być nie tylko miejscem pracy, ale też przestrzenią do życia i spędzania wolnego czasu. Adgar Poland w pobliżu biurowca tworzy ogólnodostępny amfiteatr. Inwestor jest także zaangażowany także w powstanie woonerfu między ulicami Domaniewską i Konstruktorską.

Zgodnie z filozofią Adgar Poland nasze budynki mają być czymś więcej niż tylko biurowcami. Chcemy, aby ludziom pracowało się w nich lepiej, bardziej elastycznie i kreatywnie, by ich wnętrza, otoczenie i atmosfera sprzyjały powstawaniu nowych idei oraz rozwijaniu biznesów naszych partnerów. Stąd trzy koncepcje najmu, Brain Embassy – wyjątkowa przestrzeń co-creatingowa, BeYOURSeLF – model łączący co-creating z tradycyjnym wynajmem i właśnie najem konwencjonalny, który zakładamy, że stopniowo będzie ustępować miejsca tym dwóm pierwszym rozwiązaniom. Taki ma być Adgar BIT, dynamiczny, żywy, przyjazny obiekt, w otoczeniu którego niebawem powstaną miejsca ożywiające Biznesowy Mokotów, zachęcające ludzi do spędzania wolnego czasu. Jesteśmy częścią Biznesowego Mokotowa, staramy się zmieniać to miejsce na lepsze zarówno jeśli chodzi o otoczenie, jak i oferując wyjątkową przestrzeń biurową – mówi Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar Poland.

Adgar BIT to 6-piętrowy budynek biurowy. Oferuje on 8500 mkw. powierzchni najmu. Obiekt posiada certyfikat LEED. Do dyspozycji najemców przeznaczone są liczne udogodnienia, takie jak m.in.: bezpłatna wypożyczalnia rowerów BMW - Adgarfit Bike, rowerownia, prysznice, carpooling czy stacja napraw rowerów. Adgar Bit to pierwszy budynek w portfolio firmy Adgar Poland, w którym znajdą się trzy modele najmu: Brain Embassy, BeYOURSeLF i najem tradycyjny. Obecny w budynku koncept BeYOURSeLF wprowadza miesięczna płatność za pracownika, a nie za metry kwadratowe. Co więcej, dla firm liczących więcej niż 10 osób dostępne są w pełni umeblowane biura. 

 


2.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz