Giant

Przedszkole w Adgar Bit

Biurowiec Adgar Bit
Biurowiec Adgar Bit
W biurowcu Adgar Bit już wkrótce zostanie otwarte dwujęzyczne przedszkole Ala ma kota.

W biurowcu Adgar Bit przedszkole Ala ma kota zostanie otwarte 1 września 2018 r. Przy ul. Konstruktorskiej nowy najemca obejmie niemal 600 mkw. powierzchni zlokalizowanej na pierwszym piętrze oraz parterze wraz z ponad 200 mkw. placu zabaw. Umowa została podpisana na 10 lat. Sale urządzone są w prostym, skandynawskim stylu, w których będzie mogło się bawić i uczyć osiemdziesięcioro dzieci. Dla wygody dzieci i rodziców zostanie zapewniony transport do i z przedszkola własnym busem. 

Zdecydowaliśmy się na wybór siedziby dla naszego nowego przedszkola w Adgar Bit ze względu na kameralny charakter obiektu, jego umiejscowienie w spokojniejszej części Służewca Przemysłowego oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych. Na Służewcu dzieje się dużo pozytywnych zmian, w ostatnich latach obok biurowców pojawiło się wiele nowych osiedli i wciąż powstają kolejne, jest to dla nas bardzo dobre sąsiedztwo, a dla rodziców i dzieci korzystne rozwiązanie, aby mieć blisko przedszkole w drodze do pracy – mówi Maria Michalska, dyrektor przedszkola Ala ma kota. 

Biurowiec Adgar Bit to 6-piętrowy, kameralny budynek. Obiekt oferuje 8500 mkw. powierzchni najmu. Adgar Bit zlokalizowany jest na spokojnych obrzeżach Biznesowego Mokotowa. Do dyspozycji najemców budynku przeznaczonych jest 147 miejsc dla samochodów na parkingu naziemnym i podziemnym. Najemcy obiektu mogą korzystać z licznych udogodnień, takich jak np.: bezpłatna wypożyczalnia rowerów, zabezpieczona rowerownia, prysznice, carpooling czy stacja napraw rowerów, a także z infrastruktury innych budynków Adgar Poland zlokalizowanych w pobliżu. W sąsiedztwie Adgar Poland planuje wybudować woonerf z licznymi kawiarniami i restauracjami oraz ogólnodostępny amfiteatr. 

 


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz